Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek így mi értelme? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így mi értelme? Szerintetek azt akarja, hogy évekig várjak rá, aztán visszajön hozzám? Kicsit hosszú, de remélem adtok pár tanácsot.

Figyelt kérdés

Barátommal egy hete szakítottunk, közös megegyezéssel viszont elég idegesek voltunk, mindketten más dolog miatt haragudtunk s szakítás lett.

Elég rosszul viselem, mivel még nagyon szeretem és 2 évet nem tudok csak úgy elfelejteni.Ma írtam neki,hogy a cuccait,amelyek nálam maradtak mikor adjam vissza, s aztán elkezdtünk beszélgetni.Mondta,hogy ő nagyon maga alatt van,és csak azzal tudja nyugtatni magát,hogy mi idővel újra együtt leszünk.ÉS,hogy csak idő kell míg mindketten megnyugszunk és átgondoljuk a dolgokat, s talán rájövünk,hogy mit rontottunk el, újra lehetne kezdeni.Meg,hogy ő is azt a tanácsot kapta,hogy ha tényleg egymásnak vagyunk teremtve,akkor 1-2 éven belül úgyis összehoz minket a sors, ő csak ebben reménykedik.

Én erre azt mondtam,hogy nem tudom mennyire jó ötlet ez, mert pl lehet talál valakit, akivel jobban érzi magát, mint velem,és akkor én meg várjak rá hiába,mert most ezt mondta?Erre annyit felelt,hogy nem tudna senkit úgy szeretni mint engem és a szívében mindig én leszek az első,csak idő kell.

Ezen gondolkoztam ma egész nap,hogy ez mennyire jó ötlet? Mit akarhat ezzel? fogunk beszélgetni, viszont nem leszünk együtt,ő 1-2 évig csinál amit akar, úgymond 'kiéli'magát, addig én várok rá s mikor rájön,hogy eltelt az a bizonyos idő, amiről beszélt visszajön hozzám?Vagy most szimplán csak beszélő viszonyba maradjunk és ha készen állunk újra kezdjük? Nem tudom eldönteni.És ha ebben állapodunk meg,hogy idővel lehet valami,akkor ne is legyek nyitott senki felé,mert ebben állapodtunk meg, és az meg keresztbehúzza az egészet?

Nagyon össze vagyok zavarodva, nem értem meg, nem tudom mire gondoljak,mit akarhat ezzel?Más hogy látja?18L


2014. máj. 22. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi is nagyjából így voltunk. Mind a kettőnk hihetetlenül makacs és gyerekes volt. Szét is mentünk, megismerkedtünk másokkal, sokat változtunk idő közben és végül megint egymásra találtunk. Már három éve együtt vagyunk, megkomolyodtunk, megtanultuk tisztelni, figyelembe venni a másikat.

Szóval, lehet nektek is csak egy kis idő kell, és ha valóban egymásnak valók vagytok, akkor megint egymásra találtok majd!

2014. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem ez így tiszta kín,hogy szeretem, ő meg azzal hiteget hogy talán majd idővel...addig meg folyton ezen agyaljak,hogy mikor jön már vissza?
2014. máj. 22. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek. Egy ilyen helyzetben én is tanácstalan lennék. Lehet, hogy van benne valami, és idővel újra egymásra találnátok.. de ezzel, hogy most külön vagytok, mégis beszélgettek, meg hiteget, hogy 'majd egyszer' mi lesz, csak áltatjátok magatokat és egyre nagyobb sebeket okoztok egymásnak.

Én azt tanácsolom, hogy 1-2 hónapnál többet ne várj rá. Ha ennyi idő alatt nem tudjátok helyrehozni a dolgokat, és nem sikerül megoldani a problémákat, akkor valószínűleg amúgy is maximum az új tapasztalatok által láthatnátok másképp a kapcsolatotokat. Szóval muszáj lesz elengedni egymást, és megpróbálni valaki mással. Aztán ha esetleg amellett a másik mellett találjátok meg a boldogságot, az csak jó. Ha pedig mégis egymás után vágyakoztok még 1-2 év múlva is, akkor talán tényleg lehet jövőtök. Feltéve, hogy mindketten így éreztek majd.

2014. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot.

Akkor ugye ennek így semmi értelme...mert erről nekem is csak az jut eszembe,hogy ő csinál amit akar kitudja mennyi ideig, engem meg azzal hiteget,hogy újra együtt leszünk, s ez meg azt jelenti,hogy nem zártuk le teljesen,én meg emiatt nem tudnék mással lenni.

Folyton erre gondolok és nem értem.

Akkor talán csak úgy lesz a legjobb,hogy 1 hónapnál többet nem fogok várni rá...de addig is nem tudom mivel nyomjam el ezt a nagyon rossz érzést,mert folyton jön rám a sírás :(

2014. máj. 22. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!