Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem birok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem birok tovabblepni ezen?

Figyelt kérdés

Lehet olyan melyponton az ember, hogy teljesen rossznak erzi az eletet? nem erzem jol magam a bőrömben. nem erzem jol magam barhol vagyok.Teljesen uresnek erzem magam, egyszerűen semmi nem csal semmi mosolyt az arcomra. Az ember akit mindennel jobban szeretnek, ő nem akar es mar nem erdeklem. Az onbecsulesem a fold alatt van kilometerekre. Ugy erzem soha tobbe nem fogok ugy szeretni valakit mint őt. Pedig ő az ellentetem. Nem

Dolgozik nem edz nem nez ki ugy ahogy nekem tetszett anno, es jatékszernek tekint. És megis. Barmennyire bant barmennyi rossz er az eletben miatta, megsem tudok tovabblepni. Olyan dolgokat tett velem ami ha massal tortenne es kulso szemlelo lennek az esemenyeknek, soha nem bocsajtanam meg. 3 napra, a szakitasunk utan mar mas csajjal volt. Egy vilag omlott ossze bennem. 2 hetre ra megkeresett, es legekudtem vele, gondoltam mas lesz es megvaltozik. Mindenki hibazik es megbocsajtok neki. Na ja... Fel eve mindig tortenik valami, es mindig visszakerulok az ordogi korbe. Megkeres a remeny feltamad bennem szex es eldob ismet. Annyira ragaszkodom hozza, de nem kellek neki... Mit tegyek hogy tul legyek ezen? Hogyan epitsem az eletem boldogga? Hogyan felejetsem el végre ? Koszonom a valaszokat!



2014. máj. 24. 03:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy vödör jeges víz az arcodba vagy esetleg egy pofon?
2014. máj. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak az idő gyógyít. Próbálj foglalkozni mással is. Az önsajnálat a legrosszabb amit tehetsz..
2014. máj. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Fel eve probalok csinalni mindent, de nem boldogit igazan semmi csak

Ideig oraig. Persze konnyu ennyit irni kedves elso valaszolo, de ha hasonlo cipoben jarnal es azt erzened amit en, nem ezt mondanad. Azota meg csak csokolozni se csokoloztam senkivel.

2014. máj. 24. 03:59
 4/10 anonim ***** válasza:
pszichológus segít
2014. máj. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele többet!Ez tényleg jó neked,hogy ha kedve van,előkap,aztán eldob mint egy rongyot?Legyen már önbecsülésed!Foglalkozz magaddal,sportolj,ismerkedj,bulizzál,bármit,csak ne legyél egyedül,mert akkor folyton rajta agyalsz!Belőle nem tudsz építkezni,ő tart téged ezen a szinten,szóval hagyd a csudába!
2014. máj. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű: járj el kondiba. Heti 5-ször másfél órát. Egyrészt az intenzív sport endorfint termel, tehát boldogabb leszel, másrészt iszonyat jó segged lesz két hónapon belül, a pasik felfigyelnek rád jobban, látni fogod a figyelmet, és ez segít majd az önbecsüléseden is. Szóval minden nap sport. Azzal is lefoglalod magad, addig se rá gondolsz.
2014. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Encsi9595 válasza:

Kedves kérdező!

Hasonló cipőben jártam 6 hónapon keresztül, Tudom milyen nehéz lépni. De erős független ember vagy! Szedd össze magad! Tudom hogy nehéz, de ismerkedj..járj emberek közé, szórakozz :)

És csak az járjon a fejedbe hogy jobb életed lesz nélküle! Hiszen nem kell ő neked a boldogsághoz! Csatlakozom az előttem szólókhoz legyen önbecsülésed! Hidd el 10 ujjadra találsz másikat, jobbat mint ő, aki nem fog veled ilyen játékot űzni! Hagyd a fenébe, mert ha nem, csak nked lessz rosszabb :( Lépj tovább! Ha gondolod akkor üzibe beszélhetünk ha támasz kell! Sok sikert!

2014. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valaki azt válaszolta, hogy fél év alatt elmúlik. Biztos, hogy elmúlik, de fél év kicsit kevés. Addig - sajnos - szenvedni kell! De visszafogadni semmiképp!!! Legyél erős!
2014. máj. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első lépés mindenképpen az, hogy eldöntöd, hogy nem leszel vele többé kapcsolatban. Ezt el kell döntened magadban. Ez nem azt jelenti, hogy "ja, majd... egyszer csak", vagy hogy elkezded elmagyarázni, hogy ezt már próbáltad, hanem tudatába kell kerülnöd a saját magad számára, hogy most, ettől a pillanattól kezdve nincs visszaút. Ez nem egy olyan dolog, amit most válaszként elmagyarázol nekem, hogy hogyan próbáltad már vagy hogyan nem sikerült. Ez az út. Magadban meg kell hánynod-vetned.

Írnod kell egy listát arról, hogy miért rossz az úgy, ahogy most van, és mellé tenni egy olyan listát, ami mutatja, hogy miért jó. És neked magadnak látnod kell, hogy hogyan rossz tételről tételre.

A fenti leírásodból úgy sejtem a jó lista sokkal rövidebb lesz.

A legnagyobb akadály az ilyen kapcsolatoknál az érzelmi függőség. Az agyad tudja, hogy rossz, de mégis hagyod, hogy az érzelmeid vigyék a puskát.



Amikor megvan, és tényleg eldöntötted (egyébként a népszerű elképzelés ellenére ez nem az, hogy ülsz és erőlködve fogod a fejed vagy bármi hasonló. A jó döntésekben semennyi erőfeszítés nincs, és egy pillanat törtrésze alatt megtörténnek, amikor megtörténnek, mintha hirtelen rájönnél valamire.) Ez a döntés egy olyan érzésben kell, hogy eredményeződjön, hogy innentől kezdve hajlandó vagy megtenni bármit, ami ahhoz kell, hogy függetlenítsd magad ettől az embertől.


A következő az, hogy közlöd vele, mondjuk írásban, hogy soha többé nem akarod látni, és leírod neki, hogy miért.


Ezután megfogalmazod magadnak, hogy pontosan milyen párt is keresel magadnak. Akár ténylegesen papíron, amit ki tudsz tenni magad elé, hogy célon tudd tartani a szemed.


A következő, ami nagyon fontos, hogy olyan emberekkel vedd körül magad, olyan környezetben legyél, ahol jól érzed magad. Ez nagyon fontos. Ezek lehetnek teljesen új ismeretségek. ELkezdhetsz például egy új hobbit. Egyszerűen erőt kell venned magadon, és új hobbit kell kezdened, új ismeretségeket kötnöd, vagy olyan barátokkal körülvenned magad, akik mellett nagyon jól tudod magad érezni. Ez segíteni fog neked abban, hogy ne vágyj a jó részekre a kapcsolatban, és így ne akard vissza. Ha olyan körül vagy, akik sajnálnak, az nem jó. Vagy meg kell nekik mondanod, hogy a lényeg most az lenne, hogy pozitív környezetben legyél, ami nem emlékeztet őrá, vagy új barátokat kell csinálnod, új ismeretségeket kötnöd.

Az utazás nem rossz megoldás, de csak akkor, ha ezzel együtt, amikor visszajössz, változtatsz, és nem a régi kerékvágásba mész vissza.

Sétálj, és néz ki a fejedből sokat. Menj olyan helyekre, ahol tényleg jól érzed magad, és ami kevésbé emlékeztet vagy nem emlékeztet rá.


Ez mind azzal kezdődik, hogy felismered, hogy te irányítod az életed, és ha te nem teszel lépéseket, akkor nem fog semmi változni.

Figyeld meg, hogy nem írtam sehol nagyon arról, hogy mit kezdj az érzelmeiddel, kivétel az utolsó részeket.

Ez azért van, mert most a legrosszabb, amit tehetsz az, hogy az érzelmeidre hallgatsz. Ez lesz a legnagyobb feladat, hogy ne hallgass ezekre vele kapcsolatban. Már tudod, hogy rossz neked. Hideg fejjel kell követned a tervedet vele kapcsolatban. Ha a döntés megvan, utána már könnyebben kell mennie.


Sok sikert.

2014. jún. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2014. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!