Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem kezdek belezúgni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem kezdek belezúgni. Nem tudom mit tegyek. Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek! Mit tegyek? Egy ideje levelezek egy pasival és úgy érzem kezdek belezúgni pedip ezt nem szabad hiszen nős és boldog kapcsolatban él. Velem ugyan ez a hejzet és én mindíg is elleneztem az ijen kapcsolatokat.

2014. máj. 24. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Eleve mi a halálért levelezel nős pasival?


Úgyis meg fog dugni de majd bizonygatod hogy Ő a hibás..

2014. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
amikor elkezdtük még nem tudtam hogy idáig jutok.
2014. máj. 24. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2014. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pont ugyanez a helyzet velem is. Tanácsot nem tudok adni, csak együtt érezni veled. Néha boldoggá tesz ez a lehetetlen helyzet, máskor meg elkeserít a kilátástalansága miatt :-(
2014. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pontosan erről van szó. Ha megszakítom vele a kapcsolatot még nem biztos hogy attól nekem jobb lessz. Megdugni nem fog már csak a távolság miatt sem viszont az meg nagyon jól esil hogy igy is hogy még soha nem látott látja bennem a nőt.
2014. máj. 25. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Előbb tanulj meg írni!


Ilyen, Helyzet " ly "-os szavak!


Kérdésre válasz: Felejtős! Ne ronts bele egy családi életbe te riban*c :D

2014. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igazad van az írással kapcsolatban de más is hibázott már vagy nem? Attól hogy levelezek egy pasival még nem vagyok rib..... Az vesse rám az első követ aki még soha nem beszélt vagy levelezett családos pasival.
2014. máj. 26. 08:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Leveleztem és beszélgettem is de soha nem fordult meg a fejemben, hogy elcsábítsam. Utolsó hozzászóló voltam. Én voltam mindig az aki felszólította a férfit hogy ne tegye ezt a családjával. És annyiban is maradt nem foglalkoztam vele többet.
2014. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!