Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok válaszát várom akik jártasak a helyzetben, de minden választ nagyon szivesen fogadok.


Kb. 3 éve ismerem. Nagyon hamar legjobb barátunk lettünk. Féltékenyek vagyunk egymás kapcsolataira. Minden mozdulatát ismerjük egymásnak. Tudjuk mikor örül, szomorú, ideges a másik. Együtt járunk mindenhova. Egy nyaraláson csókolóztunk egymással, amiután megbeszéltük, hogy ilyet többet nem csinálunk. De egyre csak érzem, hogy többet szeretnék a barátságánál. Nagyon figyelmes, mindig meg tud lepni valamivel. Egymás mellett fekszünk az ágyba, de nem történik semmi.

Mikor megkérdezem tőle miért dobta az aktuális csaját azt mondja mert nem te vagy az.

Van hogy azt érzem ugyan így érez mint én, de mégsem merek lépni. Félek hogy vége lehet valaminek köztünk ha elmondom mit érzek iránta, de ez a kétes érzés már már fojtogat.

Mit tegyek?


Akik ilyen helyzetben voltak mit tettek? Elmondtátok? Mi lett a vége? Tanácstalan vagyok. 23L



2014. márc. 19. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni nyíltan, szeretsz vagy nem ? Vagy ha annyira szégyellős vagy, akkor egyszer így ágyban egymás mellett fekve odafordulsz és szájon csókolod, aztán minden megy magától....
2014. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbált meg vele.

"Mikor megkérdezem tőle miért dobta az aktuális csaját azt mondja mert nem te vagy az."

Ettől egyértelműbb hogy lehetne, hogy ő is szeretné? Amúgy meg ha nem próbálod meg vele később nagyon fogod bánni hogy mi lett volna ha...

2014. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Hahahaha, menekülj! :D


Én voltam ebben a szituban, csak még fiatalabb voltam, 17 éves, a srác meg 20. Mi akkor már 5 éve voltunk legjobb barátok. A szüleink jóban voltak, így ismerkedtünk meg egy ilyen családlátogatáskor. Sokáig mi is csak barátok voltunk aztán én nagyon szerelmes lettem belé, de ő összejött egy barátnőmmel, itt jött el a pont, hogy összevesztünk. Később szakítottak, kibékültünk, minden ment tovább, addigra a szerelem is elmúlt, hisz sok idő eltelt, nekem volt más dolgom, nem foglalkoztam ezzel.


Aztán eljött az idő, hogy továbbléptünk, mert épp mindketten szinglik voltunk és lefeküdtünk egymással. Akkor is kezdett bennem megmozdulni valami, de konkrétan nem mondanám, hogy szerelmes voltam. Azt viszont tudtam, hogy ennek nem lesz jó vége. Nem is lett. Utána neki lett barátnője, ekkor már nem szexeltünk, de még elvoltunk, hisz a baráti társaságunk is közös volt, így szinte minden hétvégén találkoztunk, beszélgettünk, nem volt feszkó. Utána nekem is lett barátom, akiről viszont a hátunk mögött undorító dolgokat mondott, próbált nekünk keresztbe tenni, bár nem tudom mi oka volt rá, hisz neki is volt barátnője, nem velem akart járni, hozzám már semmi köze nem volt úgy. Lényeg, hogy teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot, elég csúnyán, még köszönni se nagyon szoktunk, ha összefutunk valahol. Én azóta szakítottam azzal a sráccal, ennek már 5 éve, hogy nem beszélünk, és sajnos a mai napig nem tudom őt elfelejteni, nap mint nap hiányzik, hiába csúnyán váltunk el.


Szóval én azt mondom, lépj ki ebből még mielőtt komplikáltabbá válna. Beszélj vele, ha ő is akar tőled komolyabbat, akkor minden oké, de ha nem, akkor legye vége a barátságnak is, mert itt valakinek nagyon fog fájni az egész, és ez a valaki te leszel.

2014. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne befolyásoljanak más emberek élettörténetei :) próbáld meg, minden megér egy próbát..jajj ezek a hegyi beszédek :D
2014. márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
már az elejétől fogva nem volt egy egészséges kapcsolat... legjobb barátok nem így viselkednek egymással
2014. márc. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagytok rokonok, nem értem, miért nem szabad lépnetek, főleg, ha egyértelműen viszonzott a szerelem.
2014. márc. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindketten kis szerencsecsomagok vagytok,az biztos.Szedd össze minden erődet,és lépj felé te.Ha meg sem próbálod,később verheted a fejed a falba,miért is nem kezdeményeztél időben.Pláne,hogy egyértelmű jelei vannak a kölcsönös vonzalomnak.
2014. márc. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben, pát évvel ezelőtt. Mi is a sráccal legjobb barátok voltunk, aztán ő összejött kb másfél évre egy csajjal, azalatt is jóba voltunk, igaz nem annyira, mint előtte. Aztán meg miután szakítottak megint nagyon jóba lettünk, pár hónapra rá össze is jöttünk, de nekem nagyon furcsa volt az, hogy már nem a barátom, hanem a pasim, így egyáltalán nem volt komoly a kapcsolat. Mióta szakítottunk nem is beszéltünk (ennek úgy kb 3 éve), kicsit még most is hiányzik a társasága.

Viszont szerintem nektek működne, ez nem csak barátságnak tűnik az alapján amit leírtál.

2014. márc. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet e nő és férfi között barátság? És ha igen akkor miért nem?



Én csak ennyit kérdezek, nagy ember szavával...



Szerintem egy tartós, igazán szeretetre és odaadásra épülő párkapcsolat többet ér egy barátságnál...

23_L


Ui. ha te szerelmes vagy, az már úgysem barátság

2014. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Majd azért írd le mi történt, miután esetleg elmondtad neki, nagyon kiváncsi vagyok :D
2014. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!