Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy elmondjam-e neki, hogy most hogy is érzek iránta. A kapcsolatunk olyan, hogy nem tudom eldönteni, hogy ő hogy is érezhet irántam. Mindenki azt hiszi, hogy együtt vagyunk. Nincs tabu téma, mindent elmondunk egymásnak, még eléggé személyes dolgokat is. Félek, mert ha elmondom neki, veszíthetek is, de viszont nyerhetek is...Félek, ha elmondom neki, és ő nem érez irántam úgy, mint én iránta, és többé nem lesz olyan szoros a kapcsolatunk és másképp fog rám tekinteni, és visszafogja magát...nem szeretném elveszíteni, mert nekem mindennél fontosabb. Kérlek szépen titeket, hogy segítsetek!! nagyon fontos!! (gyökér kommentektől kíméljetek kérlek)
2014. márc. 10. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Homok ment a gépezetbe, vagy fiú-lány barátság?
2014. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nyilván fiú-lány barátság
2014. márc. 10. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Elnyomni úgysem tudod,bele sem gondolok egyéb taktikákba,inkább a megbeszélés legyen,aztán majd kialakítjátok.


az igazán jó barátságot nem tudja ez sem szétzúzni.

2014. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, és nem is tudom, hogy mondjam el neki, netán mikor mondjam el neki...és azt sem tudom, hogy ő hogy érezhet irántam.
2014. márc. 10. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
az ilyenek ritkán végződnek boldogan. Az én legjobbnak hitt barátom belémszeretett, aztán hirtelen nem beszélt velem. nem tudtam miért, és Kiderült, hogy mindenki tudta rajtam kívül, hogy szeret. Ha megmondta volna, hogy szeret, nem jártam volna vele, és ugyanugy rosszba vagyunk. Most lett csaja, de akkor is annyi a beszélgetés hogy mizu, semmi. Ezek 90%ban egyoldalú dolgok.
2014. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 futár 1 válasza:
Mondd el neki! Az lesz a legjobb mind kettőtöknek!
2014. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!