Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejöhetek a tesóm legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek a tesóm legjobb barátjával?

Figyelt kérdés

Tehát.. évek óta ismerjük egymást,de körülbelül úgy egy éve kezdtünk el többet beszélgetni,megismerkedni.. ( A fiú 23 én pedig 17 vagyok ) Egy helyen lakunk. Gyakran találkozunk ,szinte naponta.A minap kimentünk bulizni a fiatalokkal és mi kettesben maradtunk.. ekkor megcsókolt,nem is egyszer.Azt mondta nekem ,hogy ha a tesóm nem lenne ilyen jó barátja ,akkor nem gondolkodna. Akkor este megbeszéltük ,hogy barátok maradunk ,de mindketten tudjuk ,hogy működik köztünk a kémia.. (mások is észrevették )Ma azt mondta ,hogy nem bánta meg és hogy készült rá. Ő most szakított a barátnőjével ,de még nem heverte ki,bár míg együtt voltak ,akkor is jóban voltunk.

Szerintetek mit tegyek ? Érdemes szerintetek várnom rá ? Vele nem akarom megbeszélni ,mert megbeszéltük ,hogy barátok leszünk.. de akkor meg miért nem viselkedünk is úgy ?



2014. máj. 28. 22:28
1 2
 11/12 sörbi ***** válasza:

Szerintem az nem igaz, hogyha összejöttök, a tesódéknak tönkre mehet a barátsága. Egyrészt, a tesód ismeri a tagot, másrészt meg ha igazán jó barátok, akkor nem hiszem, hogy tönkre menne miatta a barátságuk.


Velem is volt ilyen, és én szét is mentem a tesóm barátjával, de nekik továbbra is töretlen a barátságuk. Persze mikor a tesóm barátja átjött, én igyekeztem nem összefutni vele, de egyszer mégis úgy alakult, hogy nem tudtam elmenni otthonról, és akkor megbeszéltük a dolgokat, mert azt mondta, h ami történt megtörtént, ne érezzem magam kellemetlenül. Szóval, ha tényleg van a dologban érzelem is, nem csak a kémia szerintem egy próbát megér. :)


19/L

2014. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, nagyon haysznosak voltak,és köszönöm hogy időt szántatok rám :))
2014. jún. 2. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!