Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinalnatok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinalnatok a helyemben? Ez igy megcsalas?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Négy éve van egy komoly párkapcsolatom. A párom most jelenleg egy éve külföldön dolgozik ezert ritkan tudunk talalkozni. Kb 2 hónapja megismerkedtem egy ferfivel. Az elmult ket honapban rengeteget beszelgettunk. En eleinte csak baratkent gondoltam ra de kb 3 hete szerelmet vallott es megcsokolt. Sajnos ugy erzem h en is kezdek erezni iranta valamit,de nem merem a biztos kapcsolatomat kockaztatni miatta,mert azt látom facebookon h ez a ferfi mas noknek is irogat,likeolja es kommentalja a kepeiket. Multkor pedig a nyaka is kivolt szivva es erre megprobalta megmagyarazni nekem h ez azert van mert en nem fekszem le vele. Velemeny? Probalom elfelejteni de naponta kuld valami szerelmes dolgot facebookon. Ha pedig nem kuld akkor meg az miatt erzem rosszul magam. A baratomat pedig szeretem,csak mivel jelenleg nincs munkam igy egesz nap egyedul vagyok es talan csak jo h valaki kedves hozzam vagy nem tudom. Légyszi segitsetek h mit tegyek. 20 L

2014. jún. 1. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen az
2014. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Most komolyan olyan férfi kell neked aki minden nővel összefekszik mert te éppen nem fekszel le vele azonnal ?

Elhiszem hogy rossz és hiányzik a törödés na de ennyire?

Én ilyen pasival komolyan nem is kezdenék maximum alkalmira jó , hiszen látható hogy nem téged szeret kedvel hanem a tested kell neki ahogy bárki másé is .. Mi a fontosabb egy kaland vagy a párod aki szeret ... Ha nem birod a távkapcsolatot inkább szakits vele és keress olyat aki a közelben van. Vagy keressetek megoldást rá hogy ujra egymás közelében tudjatok lenni ... Szerintem fontold át mit szeretnél laza kapcsolatot illetve komoly kapcsolatot egy ilyen emberrel aki valószinüleg meg is csal majd vagy a komolyat választod kitartasz mellette , vagy keresel mást...

2014. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A párod azért dolgozik hogy neked jobb legyen. Ezt hívják úgy hogy ku.rva! Igen megcsalás! R.IBANC igy nagybetűvel szégyeld magad remélem kirúg a francba.
2014. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Maradj a barátoddal és keress valami munkát magadnak hogy elfoglald magad ne a gép előtt ülj egésznap .
2014. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom erre en is gondoltam h valoszinuleg csak azt akarja. Egyebkent evek ota ismerem de sosem beszeltunk. Az a helyzet h a rokonai is irogatnak nekem facebookon h miert nem jovok ossze vele meg h szeret es komolyan gondolja.
2014. jún. 1. 15:15
 6/12 A kérdező kommentje:
De amugy ez miert megcsalas,ha nem fekudtem le vele?
2014. jún. 1. 15:16
 7/12 anonim ***** válasza:
ezt komolyan kerdezed?
2014. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért megcsalás ? Mert van akinél a csók is magcsalás és érzelmi megcsalás is mert akár egy pillanatra is eszedbe jutott hogy lecseréld a párod rá ... azaz valamiért mégis kedveled .. szóval akárhonnan nézem megcsalásnak számít.. ha komolyan gondolná veled nem feküdne össze más csajokkal csak mert szexhiánya van éppen , ha komolyan érdekelnéd harcolna érted nem feküdne össze mindenkivel és rád koncentrálna nem még rajtad kivül 5 másikra... és nem a rokonait küldené rád hogy vegyenek rá téged hogy legyél vele hanem ő maga bizonyitana inkább szánalmasnak hangzik ez az ember mint jónak de ha téged ez vonz szakits a mostanival és hajrá
2014. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De annyira felek eldobni a biztosat a bizonytalanert. De megis folyton ra gondolok.
2014. jún. 1. 15:23
 10/12 anonim ***** válasza:
De itt már nincs biztos és bizonytalan a biztos párod nem szereted minek hülyitenéd csalnád addig amig ki nem derül mint hogy elhagyod és összejössz azzal akivel szeretnél
2014. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!