Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinalnatok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinalnatok a helyemben? Ez igy megcsalas?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Négy éve van egy komoly párkapcsolatom. A párom most jelenleg egy éve külföldön dolgozik ezert ritkan tudunk talalkozni. Kb 2 hónapja megismerkedtem egy ferfivel. Az elmult ket honapban rengeteget beszelgettunk. En eleinte csak baratkent gondoltam ra de kb 3 hete szerelmet vallott es megcsokolt. Sajnos ugy erzem h en is kezdek erezni iranta valamit,de nem merem a biztos kapcsolatomat kockaztatni miatta,mert azt látom facebookon h ez a ferfi mas noknek is irogat,likeolja es kommentalja a kepeiket. Multkor pedig a nyaka is kivolt szivva es erre megprobalta megmagyarazni nekem h ez azert van mert en nem fekszem le vele. Velemeny? Probalom elfelejteni de naponta kuld valami szerelmes dolgot facebookon. Ha pedig nem kuld akkor meg az miatt erzem rosszul magam. A baratomat pedig szeretem,csak mivel jelenleg nincs munkam igy egesz nap egyedul vagyok es talan csak jo h valaki kedves hozzam vagy nem tudom. Légyszi segitsetek h mit tegyek. 20 L

2014. jún. 1. 15:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Megcsalás, mivel hagytad hogy megcsókoljon...pláne akkor ha még viszonoztad is... nem kellett volna engedned.


Egyébként csak megsúgom amit már te is sejtesz. Csak megdugni akar. Nagy lószart szerelmes...

2014. jún. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A barátod valószínűleg egy normális, rendes pasi, aki nem érdemli meg, hogy ilyen barátnője legyen. Tegyél egy szívességet mindkettőtöknek (de főleg neki) és szakíts vele. Ami pedig a másik pasit illeti, ne nagyon legyenek iránta érzéseid, mert úgy fog otthagyni az 1. szex után, mint a huzat és megy a következő nőhöz. Eleve milyen undorító az olyan pasi, aki azt mondja, hogy azért kavar mással is, mert te nem fekszel le vele? Ha törődésre vágysz, akkor keress magadnak egy komolyabb pasit, de előtt hagyd ott a barátodat, mert ha ennyire másfelé kacsingatsz, akkor a kapcsolatotok amúgyis halott ügy. 25/l
2014. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!