Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bonyolult szerelmi dilemmaba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult szerelmi dilemmaba estem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem gondoltam soha , hogy ilyenbel probalkoznek valaha, mert nem tartom helyesmek, de most nem latok mas lehetoseget.


15 eves fiu vagyok es van egy lany baratom aki jovore osztalytarsam lesz, egyutt leszunk golyak. 2 honapja ismerem es szoros barati kapcsolat alakult ki koztem es kozte.... en viszont szerelmes vagyok bele. mindig tiltottam magamnak azt , hogy osztalytarssal jarjak, de ez a lany kivetelt jelenthetne, ha nem lenne baratja aki a leendo gimnaziumunkba jar csak o egy evvel idosebb.


a lany azt mondta, hogy szeret engem viszont CSAK azert nem jonne ossze velem , mert osztalytarsak leszunk. ha a baratjaval fenakadtak, segitettem neki, beszeltem vele a dolgokrol. es ezzel tul jo baratok lettunk ami miatt felek, hogy ezt tonkre tennem egy komoly kapcsolattal.


a lany szakitana valoszinuleg a baratjaval, viszont a fiu rosszba lenne velem es vele is attol fogva, ezenkivul meg ha mi szakitanank, megeshet, hogy 5 feszult hangulatu ev kovetkezne.



sokat beszeltunk errol , de nem tudja, hogy komolyan szeretem. mit tegyek? kockaztassak? haggyam eluszni es legyunk CSAK baratok? maradjon platoi szerelem?


tanacstalan vagyok.

15/f



2014. jún. 1. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
van barátja, hagyd békén
2014. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Figyelj, ha nem próbálod meg, akkor tutira bánni fogod, és mindig azon fogsz kattogni, hogy miért nem... És ha szakítanátok, akkor sem kell feltétlenül ellenségesen elválni.
2014. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom, eddig 1:1
2014. jún. 1. 22:00
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon meg akarom tenni, most meg aludni se tudok amiatt, hogy csak ra gondolok. hogy valljak szint neki? hnap talalkozok csak vele , mert hetfonkent egyutt megyunk edzesre, o is metroval megy mint en szoval az orstol az astoriaig egyutt megyunk. mit tegyek. mikor tegyem , es hogyan?. csak egyszeruen mondjam meg neki, hogy szeretem? vagy hogyan? nem akarok a barátzónában ragadni. :((
2014. jún. 1. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!