Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdünk összemelegedni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdünk összemelegedni, de van barátja pár éve. Meddig tudom visszafogni magam? Többi lent:

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel megismerkedtem, úgy érzem, hogy hatalmas az összhang köztünk. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz, de semmi komoly nem történt még. Miután megkedveltem és ő is nagyon megkedvelt majd az érzelmeim irányíthatatlanná váltak, akkor közölte, hogy van egy kapcsolata ami kihűlt és az együtt töltött idő tartja őket össze. Nem akarta elmondani korábban, mert félt, hogy megszüntetem vele a kapcsolatot. A kezembe adja a döntést, hogy megpróbáljuk-e együtt és akkor kilép a jelenlegi kapcsolatából. Annyira vágyunk egymásra de mégis kering bennem egy rossz érzés. Tudom, hogy többet érdemel és boldoggá akarom tenni, de bizonytalan vagyok. Belevágnátok? Köszönöm a válaszokat előre is!

2014. jún. 2. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
igen én a helyedben belevágnék :)
2014. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A válasz mellé leírnátok a korotokat és a nemeteket? Én 24F
2014. jún. 2. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Tavaly kb ilyenkor hasonló helyzetben voltam. Annyi különbséggel, hogy a lány nem merte volna meglépni azt, hogy kiszáll a kapcsolatából (nagyon alacsony önbizalom), én pedig nem erőltettem.

Viszont, ha akkor azt mondja, hogy próbáljuk meg, gondolkodás nélkül éltem volna a lehetőséggel.

Egyébként ez a rossz érzés az, hogy szemétnek érzed magad, amiért más barátnőjére vágysz. De ha a mostani kapcsolata már nem ér semmit, és kilépne belőle, szerintem így ne tartson vissza semmi.

22f

2014. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajna neki kell dönteni.
2014. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!