Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm már nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm már nem szerelmes belém és szakitani akar mit tegyek?

Figyelt kérdés
Imádom őt, 3 honapig voltunk/vagyunk együtt, és én imádom őt, teljesen szerelmes vagyok belé, ő is az volt, de most pár napja rájött hogy már nem szereles, szakitani akar mert azt vallja hogy szertinte csak akkor lehet jó a kapcsolatunk, ha szerelmes, már nem érzi magát olyan jól velem,mint eleinte, valamelyik nap találkoztunk, hogy élőben megbeszéljük ezt, és ő úgy jött oda, hogy ő szakitani fog, de nem történt meg, sőt, rengeteg csók volt, és egy olyan napot töltöttünk el együtt, amilyet máskor is, egy boldog nap volt, de őt ez nem érdekli, szakitani akar, mert tudja hogy nem én vagyok az igazi, de én nem akarom elengedni őt, mert a részem lett, imádom őt, de fogalmam sincs hogy mit csináljak :'(
2013. júl. 22. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit nem tudsz csinálni azon kívül, hogy elfogadod. Miután itt összesen 3 hónapról volt szó gyanítom, hogy eddig se volt szerelmes, csak egy fellángolás voltál neki.
2013. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elmondom neked, a legjobb taktika, ha ráhagyod, megérted, elengeded! Aztáán, ha esetleg még beszélni fogtok, azt mutatod hogy boldog vagy nélküle, milyen jól érzed magad...

Ha vissza akarod szerezni, szerintem csak ez játszik, mivel egy depressziós, sírós pasi nem fogja őt visszahódítani, maximum a szánalom miatt. Ami ugye nagyon nem igazi.


Amúgy is fogadd el a döntését. Ha nem szeret, mi értelme? Ne légy önző.

2013. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy korábban szeretett? Nem lehet, hogy csak az újdonság varázsa volt, vagy valami rövid fellángolás? Tudom, hogy ez nem segít, de szerintem próbáld becsülni benne, hogy volt bátorsága elmondani az igazat, és legalább nem vacakolt még hónapokig azzal, hogy ilyen-olyan ürüggyel összeveszik veled, aztán meg kibékül. Most biztosan nehéz, de hosszú távon szerintem jobb egyedül, mint egy olyan emberrel, aki nem gondolja komolyan a kapcsolatot, illetve nem tervez közös jövőt.
2013. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szeret, csak nem szerelmes, ennyi a baj, és azért akar szakitani mert nem szerelmes, és jelenleg szünet van köztünk, meglátjuk hogy mi lesz később :(
2013. júl. 22. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj barátocskám... Valakivel ez 1-2-3-4-5 év után esik meg nem 3 hónap után. Ilyenkor tökéletesen letudod még szarni a fejét, aztán ha rájön, hogy hülye volt akkor megkeres.. Ennyi.
2014. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha ténleg szereted próbáj olyan lenni mint a kapcsolatotok elején valamiért belédszeretett próbáldmeg visszahozni neki azt az idöszakor mikor még szerelmes volt beléd :D
2014. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!