Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek volt olyan, hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt olyan, hogy mikor szakítottak a másik fél továbbra is keresett?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat

2014. jún. 4. 11:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Értem S. Királynő , tehát ez természetes h keres és nem azért mert szeret?
2014. jún. 4. 11:34
 12/15 anonim ***** válasza:

A páromnak a volt barátnője zaklatta a párom sokáig.

2011. nyarán szakítottak 2 év után. Mi 2011. októberben jöttünk össze. Elején hívogatta őt hülye indokokkal aztán megkérte, hogy ne hivogassa. Letörölte a párom facebookról és le is tiltotta. Csinált a csaj újat amin bejelölte.

Pár hónapig lenyugodott. Rá egy évre kitalálta, hogy rákos (párom anyukája abban halt meg) azt hitte, hogy ezzel az indokkal majd tudnak beszélni de ő továbbra sem állt szóba vele. Volt, hogy éjszaka írt smst, hogy még mindig szereti. Részegen hívta fel akkor telt be a pohár akkor átvettem a telefont és én küldtem el a halál f...ra.

Egy ideig eltűnt. 2012. nyarán kaptam egy gyűrűt a páromtól ami felkerült az internetre. este csörgött a telefon. A csaj hívta sírva részegen, hogy miért vett ugyan olyan gyűrűt nekem, amit neki is vett annó (wtf???). Természetesen nem hittem el neki, mert ki az az állat aki ugyan olyan gyűrűt vesz a két barátnőjének?!

Rá két napra szólt egy közös ismerősünk, hogy a csajon ugyan olyan gyűrű van, mint nekem.

Vett MAGÁNAK (ami ki is derült) egy ugyan olyat... Kicsit azért már félelmetes volt és beteges :)

2014. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hisztis volt, semmi nem volt neki elég jó, rengeteget veszekedtünk, ráadásul meg is csalt, már a szex se működött a végén. Szóval volt oka bőven. Én mindent a segge alá toltam, igyekeztem a kedvében járni, tűrtem, és nyeltem a marhaságokat 2,5 éven át. De a végére teljesen kiszerettem belőle, és eszem ágába nincs újrakezdeni. Azért voltam vele ilyen sokáig mert 21 évesen jöttem vele össze és még csak az első komoly kapcsolatom volt, szóval örültem hogy végre van valakim, és jó darabig féltem hogy nem lesz más, így inkább szenvedtem vele. De mai tapasztalataimmal szerintem maximum 1 évig bírtam volna, mert akkor már kezdett meghülyülni, addig egész tűrhető volt a kapcsolatunk.

A mostani barátnőm fényévekkel jobban illik hozzám, köszi a jókívánságot!:)


1. voltam

2014. jún. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
keresett talán egy évig is.
2014. jún. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt. 20 éves voltam. Majdnem 1 évig voltunk együtt a vőlegényemmel. Sokat is veszekedtünk a beteges féltékenysége miatt, meg voltak más dolgok is. Végül szakítottam vele.


Utána minden nap hívott, de kinyomtam. Soha többet nem vettem fel. Smsekkel bombázott, hogy vissza akar kapni stb... fél év után meguntam, és telefonszámot cseréltem mert nem hagyott békén.


24 évesen összejöttem az igazival:) másfél év után összeházasodtunk.


Kb 1 évvel ezelőtt az ex megtalált közösségi oldalon, és elkezdett írogatni, hogy miért mentem férjhez amikor én meg ő összetartozunk, miért nem tudott elérni évek óta. (azóta is hívogatta a régi számom), és hogy nyugodjak meg, lesz a szeretőm amíg elválok:D Azt mondta nagyon magányos, mert voltak barátnői, de egyik sem tartott pár hónapnál tovább...és csak engem szeret...stb....


Megírtam neki, hogy boldog házasságban élek, és nem érdekel semmi ami vele kapcsolatos. Elküldtem a francba.

2014. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!