Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért taszítja a viselkedésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítja a viselkedésem a lányokat? 24F

Figyelt kérdés

Sajnos azt vettem észre magamon, hogy mostanában különösen taszítom a lányokat, nőket. Az utóbbi két hétben kétszer is randiztam és mindkettő alkalommal tudomásomra hozta az illető, hogy a külsőm teljesen rendben van, de a viselkedésem/személyiségem/stílusom nem volt vonzó számára, amit úgy fogalmaztak meg, hogy furcsa vagyok. Facebookon még nagyon tetszett nekik a humorom, a szövegem stb és ezután gondolom sokkolta őket, hogy élőben teljesen sótlan vagyok. Gerincferdülésemből adódóan 6-7 éve depressziós vagyok, pszichológushoz is járok vele és gyógyszereket is szedek. Viszont azért érthetetlen számomra ez a rossz kisugárzás dolog, mert a gerincemferdülésem az elmúlt hónapban a csontkovács-úszás-akupunktúra hármas hatására sokat javult és már nem látványosan csúnya, így ebből kifolyólag jobban kellene éreznem magam és magabiztosabb lehetnék, de mégsem. Belül szorongok, feszült vagyok és félénk, bátortalan, határozatlan. Negatív az énképem, nincs önbizalmam, kisebbségi komplexusom van. Ez ennyire kisugárzik, hogy megérzik a lányok a viselkedésen?


Nagyon sok mindent megpróbáltam, hogy változtassak ezen. Rendszeresen úszok, de hiába van pozitív hatással a testemre, a gerincemre sajnos fejben nem tudok változni. Mit kellene tennem? Én úgy érzem, hogy kellene egy barátnő mellém, de ilyen lelki állapot és következményei mellett ez szinte lehetetlen.



2014. jún. 7. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A leírásban benne van a válasz. A szorongásod nem jön be a nőknek.
2014. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerüen ne gondolkozz ezen ennyit .Persze hogy más ha valaki élőbe találkozik ezen se járjon az agyad ,hogy ki mit mond .A sok negativat magadról töröld mondd inkább azt hu de jó fej vagyok jól is nézek ki nincs mitől féljek majd jön olyan lány aki igy szeret amilyen vagyok .
2014. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A külsőmmel sem vagyok elégedett, bár azt mondja mindenki, hogy jó a megjelenésem és az öltözködési stílusom. Sajnos mindig arra várok, hogy a lány "hódítson meg" és nem fordítva. Ezt a fajta kezdeményezést és "hódítást" viszont kevés lány vállalja fel irányomba. Nem tudom mitévő legyek..
2014. jún. 7. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is gerincferdülésem van gyerek korom óta és nem foglalkozom vele, de mindenki szerint nagyon szeretni való vagyok, kedves és humoros, szeretnek a társaságomban lenni az emberek.

Igen, ennyire kisugárzik, megérzik és utálják.

2014. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pozitív gondolkodás, pozitív kisugárzás. Ja, és a legtöbb nőnél nem menő, ha azt érzik, neked kell egy nő, bárki, valaki, aki a lelki gondjaidat megoldja és önbizalmat ad. Neked kell megoldani a lelki gondjaidat, és nem a jövendőbeli partneredtől várni ezt, mert abból nem sok jó sül ki.
2014. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!