Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyennek kategorizálható a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kategorizálható a viselkedésem?

Figyelt kérdés

Laza vagyok, kapcsolatok terén, altalaban semmire nem szoktam rágörcsölni , nem akarok feleség lenni , mar voltam házas, de észrevettem h ha egy udvarlóm mondja, h nem akar házasságot, akkor en rögtön úgy érzem, h en akarok, pedig addig en sem akartam.

Ha valamit nem akar a pasi, szemelyes sértésnek érzem és én rögtön akarom.

Úgy érzem rögtön h szamomra kihivás , ha valaki nemet mond valamire.

Milyen viselkedés ez, kompetetitiv? Más is van igy?



#kapcsolat #kihívás #kompetició
2014. máj. 9. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon önző vagy.
2014. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Éretlen, rugalmatlan,akarnok,alkalmazkodásra képtelen, önző. Jelen pillanatban ha nem változtatsz magadon, ne kezdj kapcsolatba, mert szinte biztos, hogy nem fog megmaradni a kapcsolatod hosszútávon.Bármilyen partnert is szedsz össze.
2014. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nyugodj meg, nincs veled baj, fordulj pszichiáterhez.
2014. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Felismertem a hibám, nem?

Miert vagytok kegyetlenek?

Pszichiater?

2014. máj. 9. 10:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert nagyon váltakozó vagy és ahhoz h megfejtsék a pontosan benned rejlő hibákat ahhoz nem elég pár sor.
2014. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4 Nem vagyunk kegyetlenek veled, egyszerűen segítünk neked. Aztán vagy változtatsz vagy nem. Vagy fejjel mész tovább a falnak, vagy nem.


Jelen pillanatban normális, felnőtt, stabil, tartós, kiegyensúlyozott kapcsolatra alkalmatlan vagy.Vagy elmész egy dokihoz(bár sokat ő sem tud tenni, ha te magad nem teszel a változás érdekében).

2014. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*Vagy elmész egy dokihoz(bár sokat ő sem tud tenni, ha te magad nem teszel a változás érdekében) vagy küszködsz tovább, és hiába fogsz új embereknél egyet előre lépni pár hónap és 10-et lépsz vissza..
2014. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De miert nem vagyok kepes kapcsolatokra?

Ne vicceljetek mar !

2014. máj. 9. 11:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy alapvető emberi tulajdonság, mindenki ilyen, ha elvesznek tőle valamit, akkor ahhoz ragaszkodik, még akkor is, ha addig nem volt neki fontos. Próbáld megelőzni, és te mondd neki, hogy te nem akarsz férjhez menni.
2014. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert egy párkapcsolatban kompromisszumokat kell hozni.
2014. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!