Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most mi? Vagy mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fényember kérdése:

Ez most mi? Vagy mit kéne tennem? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Az van hogy már egy hónapja van barátom (szóval eléggé friss a kapcsolat).Nagyon aranyos, helyes, imádni való, szóval minden amit csak kívánhatnék. DE annyi a gondom, hogy mikor mondjuk napokig nem találkozunk ( beszélni minden nap beszélünk) akkor kicsit elbizonytalanodok. Abban is hogy most jó ez e kettőnk között, vagy biztos úgy szeretem e ahogy gondolom..és ez MÉG NAGYOBB bizonytalanságba vezet, hogy nem tudom mit is érzek. Amúgy amikor vele vagyok teljesen biztos vagyok az egészben, hogy jó e ez és hogy tudnám/ vagy tudom e szeretni. Nem tudom mi ez, és nem is értem. Szakítani nem szeretnék vele, csak nem értem hogy miért érzem ezt, mert mikor vele vagyok teljesen 100% biztos vagyok mindenben, csak mikor napokig nem látom akkor bizonytalanodok el.

2014. jún. 8. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt beszéld meg vele. Ha téged zavar, hogy napokig nem látod, és hogy ez téged rosszul érint, mondd el neki. Hogyha szeret, próbál változtatni.
2014. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! :)...úgy is most jön majd a nyári szünet, akkor majd elválik minden :)
2014. jún. 8. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez az azért van,mert még a kapcsolat elején jártok,és friss a szerelem...időnként a kapcsolat mélyülni fog köztetek és el fog tűnni ez az érzés :) mindenesetre ha nagyon bizonytalan vagy,beszéld meg ezt a dolgot a pároddal :)
2014. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a válaszod! :)
2014. jún. 8. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!