Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más lány nevén szólított,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány nevén szólított, akkor már nincs remény és őt szereti?

Figyelt kérdés
Az exbarátom egy másik csaj becenevén szólított egy levelének elején. Őrá gondolt, miközben nekem írt? Azt hiszem, régóta álmodozott már arról a másikról, de reméltem, hogy megint összejöhetünk. De így, hogy az ő nevén szólít, érdemes még várnom rá??

2014. jún. 9. 01:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
Honnan tudod hogy az egy másik lány beceneve? Egyébként ha tényleg így van, ne várj.
2014. jún. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos így van :( Egy régebbi közösségi oldalon ugyanis ki volt írva a beceneve a lánynak. Engem pedig sosem szólított úgy...
2014. jún. 9. 01:41
 3/12 anonim ***** válasza:
hát érdekes a szitu, szerintem inkább nem :/
2014. jún. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne képzelj be ilyeneket...


Attól is függ h mi a beceneve, mert azt h 'édes' vagy 'virágszál' mindenkire rálehet húzni. Lehet h azért nem lesz semmi, mert beképzelsz valami olyasmit ami nem is biztos, sőt senki nem mondta h így van. Csak a féltékenység próbálja veled ezt sugallni, ugyanis ezekszeint nem érzed teljes mértékben h szeretnének téged.


Ha ettől eltudnál tekinteni és tovább folytatni a közeledést, lehet h több is lesz belőle, mintha most kiszállsz. De csak akkor tudod meg ha nem adod fel és tovább csinálod. :D Fel a fejjel és hódítsd meg! :D :)

2014. jún. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen…Még ha szóban hívott volna véletlenül más nevén…de hát írásban csak nem téveszthette el! Én úgy éreztem, direkt csinálta, talán nem is érdekelte mit gondolok majd :(
2014. jún. 9. 01:51
 6/12 anonim ***** válasza:
aranyos vagy #3, de miért a nővel szeretnéd felszedetni a férfit, mikor fogja akkor a csávó megbecsülni a nőt?? és aztán olvassuk 2 hónap múlva, hogy milyen bunkó és nem törődik vele...stb... :/
2014. jún. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ilyesmi becézésről van szó előző, hanem konkrétabb nevekről...
2014. jún. 9. 01:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Pfff ilyet én is csináltam... :D

Egy kapcsolat vége után hamar belekezdtem egy újba és néha megesett, hogy összekevertem a neveket pedig az (akkori)exem iránt az ég világon semmit nem éreztem.

Ilyesmire semmiképp ne alapozz szerintem.

2014. jún. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem eleve furán hangzik hogy valaki képes mást az exe vagy valami más nő nevén szólítani véletlenül. Ennyire bambák tudnak lenni az emberek, hogy ez tényleg megtörténik?
2014. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán neked akarta írni azt a levelet?
2014. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!