Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha keres engem, akkor érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha keres engem, akkor érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés
Magától rám ír, ha nem irok vissza hosszabb ideig, akkor feldob valami más témát. Gyorsan visszaír, s egész nap szinte. Egyre többet van fent neten. Kétszer taliztunk, volt szex is. (többször hívott ki, de valahogy nekem sosem volt alkalmas) Most egy hónapot megint nem vagyok ott, ahol ő. De véletlenül rájöttem, hogy elég hosszú kapcsolatban él. De ha csak úgymond megcsalni volt jó a barátnőjét, vagy szimplán szex partnert keres, akkor miért írogat velem folyton? 20/L
2014. jan. 29. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert továbbra is akarja még csalni. Mindketten nyomorékok vagytok.
2014. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fahéjas Alien ***** válasza:
Mert színt viszel az életébe, és nincs mellette felelősség. Hagyd a fenébe. nem te érdekled, hanem saját maga, hogy jól érezze önmagát ... benned... na érted ugye.
2014. jan. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát valahogy fent kell tartani a kontaktot, el ne felejtsd, meg am is, addig is elszórakozik.

te se élj álomvilágba, leakar még fektetni párszor.

2014. jan. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínűleg az a helyzet amit az első pár válaszoló írt. De azért én a helyedbe 100%-ig meggyőződnék róla, hogy tényleg csak szexre kellesz neki. Talán a legjobb mód erre, ha ezt a kérdést neki teszed fel.
2014. jan. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, pusztán az érdektelenség vezérli tetteit, mint Bud Spencernek.
2014. jan. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!