Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom megtalált egy levelezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megtalált egy levelezést, amiben szerepelt, hogy félrelépnék valaki mással. Iszonyatosan megbántam a dolgot, hogyan szerezhetem vissza?

Figyelt kérdés
Kidobott. Folytatása azért nem volt a dolognak, mert közben jöttem rá, hogy csakis arra a személyre van szükségem, aki éppen otthon vár.Konkrét félrelépés vagy megcsalás csak egyetlen csók formájában történt meg.soha senki iránt nem éreztem úgy, mint a párom iránt, bármit feláldoznék érte, egy hete történt, azóta nem láttam. de tudom máshonnan, hogyha csak bármi hasonló dolog kerül szóba, akkor is zokogó sírásba tör ki... mit tegyek ?

2014. jún. 9. 22:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Rám a pasim volt feltekeny, alaptalanul.

Egy pasi kollegammal fantazialt ossze, akivel akkor se kellene ha lehozna a csilkagokat is az égrol.

Ketszer szakitottunk, emiatt, mindketszer visszakonyorogtem magam.

Nagyon nehez 2x egy hét volt. Probald meg. Bizonyits hogy csak o kell neked.


30 F

2016. okt. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sehogy. Elrontottad, legalabb tiszteld annyira hogy nem zaklatod tovabb.

Egyebkent is, csak az kell aki otthon var, de csak smaroltal massal... ha erre kepes vagy, akkor megsem szereted elegge.

Keress mast.

2016. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!