Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek fontos vagyok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fontos vagyok neki?

Figyelt kérdés
néhány hónapja párkapcsolatban élek a barátommal és eddig 1 x se hívott fel , valamint nem jött el olyan eseményre ami nagyon ontos volt és ezt el is mondtam neki és jó pár hónnappal szóltam neki de azt mondta h nem biztos hogy el tud jöni a munkája miatt.valamint sokszor ha én irok neki valamit akkor nem igazán reagál érdemileg rá hanem elkzedi maga ügyeiröl beszélni. és még csak arra se foghatja hogy telóról ir mert gépről van az igaz hogy szinte minden nap chatelünk de mindenre van valami kifogása és a legtöbbször a munkája az :/ azt mondja hogy fontos vagyok neki és hogy szeret de én nem ezt érzem . volt hogy fáradtságra hivatozva lmondta a talinkat és amikor látta hogy dühös vagyok felajánlotta hogy mégis eljön. szóval ti mit tennétek a helyemben ? mit gondoltok ? köszi a válaszokat :) 20 /L (22 F)

2014. jún. 1. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
A leírtak alapján eléggé elhanyagol. Mondani bármit lehet. Szerintem a tettekben mutatkozik meg az, hogy valaki mennyire is szereti a másikat. Hiába moondja, hogy ennyire meg annyira szeret, miközben nem akar talizni és nem törődik veled. Mond el neki, hogy ez téged mennyire zavar és nézd meg mi lesz belőle. Ha tesz valamit érted,akkor adj neki még esélyt, de ha továbbra sem változik, akkor jobb ha keresel olyat, aki törődik is veled. 24/F
2014. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tényleg sokat dolgozik amikor tud talákozik de emlitetem volt olyan h lemondta utolsó pilalnatban sms ben hogy nem jön fáradtság miat... volt olyan is hogy megnt lecsesztem és onta hogy akkor ugye voolt 2 napja és mindkettön talizzunk mert én most neki nagyon fontos agyok aztan az utolso pilanatban lemondta az egyiket ami elöbb volt.:/// én már megmodntam neki hogy hivjon fel megigérte de azota se smi... és ha pl nem jövök fel fbre akkor ö nem hiv fel ésakkor aznap nem is bezsélünk...
2014. jún. 1. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem mond neki, hogy legyen vége. Pár nap után úgy is kiderül, hogy mit szeretne. Ha nem keres, akkor egyértelmű a helyzet, de ha mindent megtesz, hoyg visszaszerezzen akkor fontos vagy neki, csak egy hülye.
2014. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi ! :) pár nap múlva kiderül
2014. jún. 1. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a legyen vége duma nagyon nincs rendben. A kapcsolat ne szerepjátszásról szóljon.

Hogy a kérdésre válaszoljak, nem vagy fontos neki. Talonban tart, amíg le tud fektetni, aztán majd akkor eldönti, hogy merre tovább. Ha jó vagy, veled marad, ha nem, hát tanultál az esetből.

2014. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is azt érzem hogy nem vagyok fontos . De már nem zavar :) köszi a válaszodat !
2014. jún. 2. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem lemondanának egy randevút ok nélkül, akkor azt mondanám, majd jelentkezz, de én többet egy sort nem írnék neki, fel sem hívnám, semmit nem tennék.
2014. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igen... nem értem h miért ilyen ..
2014. jún. 12. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!