Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít megcsalásnak? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak? Egy csók megbocsátható a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
ez változó, ki mit tart megcslásnak
2014. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálam már a flörtölés sem fér bele egy párkapcsolat mellett. Van, akinek a szex sem zavaró. A jelenlegi pároddal kellene megbeszélned, neki mi fér bele és mi nem, bár valószínűleg értelmesebb lenne szakítanod vele, hisz ha már a kapcsolat elején másokkal akarsz lenni, nem igazán érezhetsz iránta sok mindent.
2014. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem aki már mást csókol, nem szereti azt akivel eddig jól volt. Nem megcsalja őt, hanem egyértelműen nem szereti. A kapcsolat elején egy csók másnak, légy őszinte magadhoz, és hagyd a jelenlegi képzelt szerelmet, akár te adtad azt a csókot másnak, akár ő, az nem megbocsátható. Önző, csak a saját vágyai kielégitéséről szól annak, aki képes már az elején mással csókolózni. Mi lenne később ???
2014. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1: már a flört is az nálam

2: ha már a kapcsolat elején megcsaltad, halálra van ítélve az egész

2014. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam nem az! Ha már az elején megcsal,mi lenne később?! Kuka az ilyennek.
2014. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez a megcsalás ami fordított helyzetben neked is szarul esne.
2014. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Engem csalt meg a párom.Mielőtt megkérte volna a kezem,elmondta,hogy két hét járás után egy szórakozó helyen egy lány megcsókolta és ő nem ellenkezett.Tiszta lappal akarta kezdeni a közös életünket,ezért mondta el.Nagyon megbánta és az utolsó alkalom volt,hogy a barátaival elment valahová nélkülem(én meg nem értettem mért csak velem jár el).Csalódtam benne.
2014. márc. 31. 15:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat elején még senki nem tudja mennyire lesz komoly a dolog.Nincs szerelem első látásra,szép lassan alakul ki,ahogy egyre jobban megismerjük a másikat.Én megbocsátottam a páromnak,mert őszinte volt és bevallotta.Egy hónapja sem voltunk még együtt és csókolózott egy lánnyal,aki kikezdett vele.
2014. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld elképzelni magadat egy ilyen szituációban,h te a kapcsolatotok első két hetében barátnőkkel egy szórakozó helyen, egy nagyon szexy csávónak engedted volna-e illetve,h utána titkoltad volna vagy elmondtad volna még akkor.
2014. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Embere válogatja..

DE

Magam részéről SEMMILYEN ilyesmi nem megbocsájtható. Én teljes mértékben megbízom mindig a páromban , mert csak olyannal tudok összejönni akiben maximálisan bízom. Nekem ez akkora csalódást okozna, hogy sosem tudnék benne bízni többé :S

2014. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!