Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki még nem bírja egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki még nem bírja egyedül?

Figyelt kérdés
az a helyzet h 19 évesen,nőként szinglin nem nagyon bírom már...reménytelen megtalálni az igazit
2014. jún. 10. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most akkor írjak vagy ne?
2014. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ugyan ez. Nem is tudom elképzelni, hogy egy nő szerelmes legyen belém, pedig nagyon vágyom egy megértő, kedves barátnőre. 20/F
2014. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21 éves fiúként is elég reménytelennek tűnik a helyzet!
2014. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát elég gáz egyedül.

20/F

2014. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szar egyedül, de egyáltalán nem reménytelen a helyzet.
2014. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én már az öngyilkosságon is elgondolkoztam ennyi depresszió után de MÉG talpon vagyok és pont most keresem életem párját csak túlságosan elbújt, pedig ha tudná mennyire szeretném már a karjaimban érezni :) na megyek keresem tovább :D
2014. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
éld az életed, ne keresd még az igazit. Ráérsz majd 25 évesen, addig éld ki magad! szexelj akivel csak tudsz, szerezz tapasztalatot, mert utána egy férfit életed végéig ki kell elégíteni és kényeztetni!
2014. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os az öngyilkosság hülyeség! Felejtsd el! Én ismerek olyat aki megtette mert megcsalta a felesége de nem jött össze neki! Most pedig együtt van egy másik nővel!
2014. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak a szex hiányzik. Semmi kedvem egy kapcsolathoz.
2014. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most egész stabilan állok, de ha visszazuhanok akkor nem tudom kezelni és elviselni azt a fájdalmat!

21F

#6-os voltam :)

2014. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!