Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy másik srácba? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van barátom fél éve, nagyjából akkor ismertem meg ezt a másik srácot is (de amúgy csoporttársam, csak eddig nem ismertük egymást). Tetszettünk egymásnak, de semmi több, meg nem is fantáziálgattam róla meg semmi, csak szimplán helyes srácnak gondoltam (még korábban egyszer csókolóztunk). Aztán ő sokszor keresett és jóban lettünk, de én akkor se akartam semmit.

Mostanában néha úgy alakult, hogy kettesben mentünk valahova, de olyankor se akartam semmit, tényleg meg se fordult a fejemben, csak haverként néztem rá, mert nagyon hasonló a személyiségünk és jól kijövünk. Viszont kb 2 hete valami megváltozott... Azon kapom magam, hogy rágondolok, és már attól órákra boldog vagyok, ha csak szembejön a folyosón és mosolyogva rám köszön. Most mi ez az egész? Ugye nem szerettem bele?

A barátommal pedig mindenben jó a kapcsolatom, tudom hogy mennyire összeillünk, boldogok vagyunk együtt nagyon... ennek ellenére mégis beleszerettem valaki másba? Most mit csináljak? Vissza lehet ezt még fordítani valahogy?

21L


2013. ápr. 23. 19:29
 1/1 anonim válasza:
Amikor bisztos vagy h mit akarsz beszeld meg szerintem a baratoddal ;) de semmifelekeppen ne csald meg mert azal tonkre teszed inkabb szakits vele ha ugy van decsak amikor biztos vagy h mit akarsz ne hamarkodd el gondold at jol. es ha dontottel es tudod mit akarsz kozold mindenkivel.
2013. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!