Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Végre azt hittem megtaláltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre azt hittem megtaláltam a hozzám illő lányt, de kiderült mégse olyan kell neki, mint aki én vagyok. Hogyan birkózzak meg ezzel?

Figyelt kérdés

Tetszett a külseje, a nevetése, a szeme, mosolya, öltözködése, hobbija, mindene.

Kicsit fura csajszi volt mondjuk, de nem baj, nekem bejött.


Elejétől a végéig jól éreztem vele magam, ha már elment hiányzott, és ha még esetleg összevesztünk se tudtam megutálni őt.

Mivel nagyon szerettem, igyekeztem mindent megadni neki, kedves voltam, segítőkész, bánatos napjain felvidítottam, vidám napjain tovább nevetettem.


Szakítottunk. Kiderült, mégse én vagyok az a pasi, aki kell neki, ráadásul megmondta, hogy nem tetszett neki, amiért ilyen jófiú voltam. Lestem... Annyira szerettem, hogy tényleg kedves voltam vele, aztán nem ez lett a nyerő. Nem akaszkodtam rá, volt neki tere, de nem bunkóztam vele sose. Ökörködni, ökörködtünk persze, nevettettük, húztuk egymás agyát.


Nem tudom megérteni, felfogni és bánt, hogy akit én kinéztem magamnak, és nagyon megfelelőnek találtam, az ilyen indokkal, pozitív tulajdonság miatt dobni tudott.

( nem volt senkije, semmi ilyesmi, nem jött be a stílusom )

22F



2014. jún. 16. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
kulcsszavak: pénisz xD
2014. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már unalmas vaagy
2014. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A-a, itt inkább arról volt szó, hogy kinyaltad a seggét. Értsd: minden döntést rá hagytál, megfojtottad a szereteteddel, csüngtél rajta, túlságosan meg akartál neki felelni. Szerintem. Aztán lehet, hogy csak olyan szar az önértékelése, hogy képtelen felfogni, hozzád hasonlót is megérdemel.
2014. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arról van itt szó, hogy (és én ezért már szakítottam) szóval hogy ha folyton az ő kedvében akarsz járni de neked nincsenek igényeid, elvárásaid, vágyaid amiket csak ő teljesíthet, ha nem hagyod hogy néha ő segítsen neked, vagy hogy néha ő tegyen a kedvedre, akkor hónapok, évek múlva kialakul az az érzés a lányban, hogy ő kihasznál téged, mert ugye hagyod, és ezt a tulajdonságát építed és erősíted ezzel. Ő nem akar ilyen lenni! Hagyd már hogy ő is tudjon neked örömet okozni! Ne legyél a szolgája!
2014. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4#: Milyen elvárásokra gondolsz?


Nekem már a jelenléte, meg hogy barátnőm volt, az örömet okozott. Nem mindent hagytam rá, amit kellett én megcsináltam. Hát hagyjam, hogy segítsen. Nem olyan sok dologban tudott (vagy nem akart).


Egyébként nem érdemes az ilyent a párral megbeszélni, ha a lány fejében ilyen gondolatok jönnek elő?

Vagy esetleg ilyenkor nem kell a lánynak teperni, hogy ne érezze a kihasználtságot?

2014. jún. 16. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, én biztos nem szakítottam volna emiatt. Legalábbis előtte biztos megpróbáltam volna megbeszélni. Nem lehet, hogy ez csak vmi "álindok" volt a részéről? Talán ő nem szeretett annyira téged, mint amennyire te őt...
2014. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van ilyen... De ezzel nem kell megbírkózni, egyszerűen el kell fogadni, hogy Neki meg Te nem voltál tökéletese. Bár ez relatív... Nem tudom meddig voltatok együtt, de az ilyesmi nem derül ki olyan hamar. Szerintem csak azt hitted, hogy Ő a legjobb Neked. Jön majd a következő meg az azutáni, egyszer majd jön az igazi, de azt érezni fogod!! :)
2014. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!