Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem jóvá? Mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem jóvá? Mit csináljak, hogy ne haragudjon? Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt és tegnap először mondta azt, hogy szeret.

Meglepődtem, mert azt mondta, még mielőtt összejöttünk, hogy sosem volt szerelmes és hogy az értelmetlen, csak gyenge és sebezhető lesz miatta az ember.

Így nőtt fel, a szülei nem foglalkoztak vele sokat, a gazdagság, a pénz és a társasági élet volt nekik a fontosabb. Szóval szinte menekült mindenféle érzelem elől, a lányokkal, nőkkel csak a testiség miatt volt együtt.

De tegnap este azt mondta, hogy szeret, én erre nem reagáltam semmit, csak azt, hogy 'oké, hát persze'. Szeretem én is, de meglepett és leblokkoltam.

Ő az első barátom, még senki nem mondta ezt nekem.

Nem gondoltam, hogy ezt hallani fogom tőle ilyen hamar és nem is hittem, hogy komolyan gondolja... De úgy gondolta.

És úgy érzem, nagyon elszúrtam.


2014. jún. 9. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ez elég durva... mit csinálj? Esetleg nem a gyakorira kellene kérdéseket kiírnod, hanem beszélni vele.
2014. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte! Mondd meg neki, hogy nagyon szereted, csak annyira meglepődtél, hogy leblokkoltál. Ezt mind vmi romantikus környezetben. :)
2014. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szúrtál el semmit! Lesz még rá lehetőség hogy mond neki!
2014. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már próbáltam beszélni vele.

Este egy házibuliban voltunk, aztán úgy volt, hogy nála alszom (most először), de lelépett tök hamar és mondta, hogy majd menjek taxival, adott pénzt is.

Nem csináltunk semmit egész éjszaka (már 1-kor eljöttem a buliból, hogy kicsit feldobjam otthon), mert ő ma korán kel... Mire felébredtem, már elkezdett úszni a medencében és mondta, hogy inkább hívjak taxit, mert ő még soká végez, ne várjam meg.

Írtam neki egy sms-t, hogy vacsorázunk-e együtt, de csak annyit írt, hogy estére már programja van a barátaival, majd máskor.

2014. jún. 9. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
hát igen, lehet hogy ez kicsit elég rosszul esett neki.
2014. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még mindig nem mondtad meg neki, hogy mennyire sajnálod, és nagyon szereted?
2014. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!