Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok!? Tobb lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok!? Tobb lent

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki kezdettől fogva tetszik, es éreztem hogy. Talan lehet köztünk valami. De nem gondoltam hogy en tenyleg tetszhetek neki, mert o mindig mondta hogy neki ez a csaj meg az a csaj tetszik, es mert o 17 en meg 14. Aztan amikor ujra taliuztunk többször megfogta a kezem (nézegette a karkotoimet meg pacsizgattunk) es aztan amikor ültünk megdöntötte a fejet en megkérdeztem hogy ez most mi? Erre azt mondta hogy el kalandozott. Aztan megint ez tortent de akkor nagyon gyengéden szájon csókolt. Aztan próbáltam vele beszelni hogy most akkor mivan? Mert o másnapra találkozott szervezett vmi csajjal, de mondta hogx végülis tetszem neki. De nekem nem engedik hogy barátom legyen, jon a nyár tuti sok csajt megismer. Hogy folytatódjon? Mert utana meg a háznál is az orrunk összeért meg csókolt, egy picit meg minden. MOST AKKOR KOMOLYABB SZANDEKAI VANNAK? vagy hogy legyen? Mit tegyek? Nemtudom :( es nagyon szerelmes vagyok....

2014. jún. 18. 16:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásert :/
2014. jún. 18. 16:05
 2/5 anonim ***** válasza:
szórakozott egyet veled..
2014. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem engedik, hogy barátod legyen? ... Nagyon helyes! :D Ráérsz még :D
2014. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
NEEEM, ő nem olyan aki szórakozik ráadásul nagyon szégyellte magát, de ugy érzem ez a történet meg folytatódik... Nagyon tetszik nekem es, nemtudom hogx most o mit akar......
2014. jún. 18. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, persze, hótkomolyan gondolta... ne vicceljünk már
2014. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!