Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindig megbánt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig megbánt, aztán belátja, hogy hülye volt. Mit tegyek? 15L

Figyelt kérdés

Már beszéltem vele a dologról, és mindig igazar ad nekem, hogy mostantól nem lesz ilyen stb.

De például tegnap is, nem együtt szilvesztereztünk, 14szer hívtam, és egyszer se vette fel, egy sms-t se írt, mikor reggel végre beszéltünk, szabadkozott, hogy elrontotta, hibázott, szeret, satöbbi.

Én el is hiszem, hogy szeret, sok mindent megtesz értem, amit más fiú biztos nem...és persze én is odavagyok érte.

Nem ez volt az elsö ilyen eset.

Szerintetek?

Köszönöm!

15L (18F)



2014. jan. 2. 02:03
1 2
 1/15 The Guard ***** válasza:
100%
Fejeld le
2014. jan. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
keress valakit a korosztályodból:)
2014. jan. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Isten ments...
2014. jan. 2. 02:05
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi a lószarnak hívtad 14x? Nem tudtad holvan? Esetleg meg se beszéltétek, hogy nem együtt töltitek a szilveszter?
2014. jan. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Boldog Újévet kívánni hívtam.
2014. jan. 2. 02:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

18 éves és ennyire hülye?

Én is így jártam :D dehát a hibákból lehet tanulni :D

2014. jan. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Érdekesen áll a kapcsolatotokhoz, az biztos. Ha mindent meg tudott ezzel magyarázni eddig, akkor "joggal" hiszi, hogy ezután is működni fog. Elhiszem, hogy odavagy érte, de azért mindennek van határa...


F(idősebb)

2014. jan. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nos. Mikor az ember bulizik, nem mindig törődik a telefonjával, vagy esetleg kedve sincs válaszolni a hívásokra/sms-ekre.


De mondjuk a "szerelmét" máshogy kezeli az ember, szóval ezen érdemes lenne elgondolkozni.

2014. jan. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jogosan hívtad 14-szer.. fiúként mondom ezt. Azért nekem tök alap volt, hogy ilyen vagy hasonló helyzetben felhívom a barátnőmet... Egyébként tapasztaltból mondom, hogy van esély arra, hogy megváltozik, de általában nem szoktak.

Egyébként... ha ő nem foglalkozott veled, hát akkor én igen: Boldog Új Évet!!! :)

2014. jan. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ö nem volt bulizni, csak pár zenész haverjával voltak náluk.
2014. jan. 2. 02:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!