Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha elsírom magam neki van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elsírom magam neki van esély hogy még szeretni fog?

Figyelt kérdés
Egyszer már voltam férjnél, elváltunk, nem azért mert nem szerettük egymást hanem a körülmények mindig közénk álltak. Újra megházasodtunk, én hozzámentem a mostani férjemhez, ő meg elvett egy nőt, aki most terhes tőle, a 4. hónapban van. Pár nappal ezelőtt találkoztam a volt férjemmel, sokat ittunk és nosztalgiáztunk, kiültünk a Dunapartra beszélgeni...aztán felajánlotta hogy hazavisz, de a kocsiban egymásnak estünk...szóval lefeküdtem az ex-férjemmel. Ha őszinte megbánást tanusítók a mostani férjem felé van esély hogy megbocsát vagy inkább hallgassak róla örökre? 26Nő.

2014. jún. 21. 19:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet még szánni se tudom.Ilyet csinálsz és még 100%-os jó választ vársz,amiből happyként jön ki mindenki.Megmondom ezt minden ember(majdnem minden) undorítónak találja.
2014. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igazuk van! (10, 11-nek)
2014. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem szép dolog, de ki nem hibázik (meg az ex is benne volt jócskán, na meg a pia)


Természetesen az a legjobb, ha teljesen őszintén veszünk részt egy kapcsolatba, viszont úgy gondolom, h bizonyos idő után mindenki őríz titkokat, kisebbet, nagyobbat. (Miben más az, ha egy férj 10 év után más nőre gondol a szex közben? Biztos nem jelenti be az asszonykának, őszintén...)

Persze senki sem akarja, h felszarvazzák, de egy bal lépéstől miért kell, h romba dőljetek?


Véleményem szerint nem kellene elmondanod, de ha nem bírod feldolgozni, és tisztára akarod mosni magad, akkor állj elő a sztorival, de ezzel megmérgezed a dolgot. Megbántod, és ha megbocsájt, akkor is benne marad a szálka, pláne, h ő a férfi.

2014. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja és ne sírj, az nem segít.
2014. jún. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

te igen furcsán gondolkozol! szerinted a gondolat és a tett az ugyanakkora értékű? ....

a másik meg, hogy joga van tudni a párjának, hogy mi történt... de ha te örülnél ha előled rejtegetné valaki hogy megcsalt, akkor váljék egészségedre...

a pia meg egy iszonyatosan gyenge kifogás.

2014. jún. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!