Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék csinálni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni ebben a helyzetben hogy a párom azt mondja nem érez semmit s nem boldog?

Figyelt kérdés
Párom az mondja hogy nem tudja mit érez s hogy nem boldog pedig sok helyre megyünk mindig s mindig együtt vagyunk!!! Sokszor látom rajta hogy boldog mikor kedveskedek neki mikor vacsorázni megyünk stb de mindig azt mondja hogy nem tudja nem boldog de viszont nem tud nélkülem meglenni! Mikor éjszakában melózok ő nem tud aludni mindig hív vagy ír hogy hamarabb hazamegyek-e! Szerintetek mit tudnék tenni??

2014. jún. 22. 15:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolso


Ezt depresszionak hivjak es raadsul nalad eleg sulyosnak nez ki, es tonkre teszi az eleted. MI A FENEERT NEM FORDULSZ SZAKEMBERHEZ?

2014. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10-es, ne "agyalj" rajta, hanem tényleg fordulj szakemberhez. Meglátod utána minden más lesz és csak azt fogod sajnálni, hogy nem előbb tetted.
2014. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ma este rajd ki a szűrét. Komolyan. Pakold össze a cuccodat, vagy az övet ha tiéd a lakás mondd meg hogy eleged van a nyavalygásból, ha nem boldog melletted akkor ne raboljátok egymás idejét, majd találsz te olyan nőt, akit boldoggá tudsz tenni... és egy hétig hagyd őt főni a saját levében. Egy hét múlva keresd meg, hogy na, így egyedül többre jutott, boldog..? Ha még egy kicsit is szeret téged, akkor rohan vissza hozzád és többet nem fog nyifogni, ha meg nem hát jobban jártál, mert előbb-utóbb ebből úgyis félrekúrás (mellette nőnek éreztem magam) és szakítás lesz. Ne hagyd magad ugráltatni, ha melletted boldogtalan akkor húzzon olyanhoz, akivel boldog, viszlát.
2014. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sokszor mondja nekem hogy ne bántsam szóval sokszor sír ő is és én is mikor erről beszélünk. Régebben más problémák miatt sajnos nem nagyon tudtunk kommunikálni s sajnos én is nehezen tudtam felé megnyílni. Nagyon szeretem s mindent megteszek érte hogy ne veszítsem el!! Egyre többet beszélünk

Egyre több helyre megyünk el kettesben!! Felnőtt gondolkodásom lett mellette, nagyon sokat köszönhetek neki érettebb lettem mellette sokkal. Tudom fiatalok vagyunk de én vele merek tervezni tudom hogy ő min ment keresztül ő is tudja hogy én miken mentem keresztül! De mindig az jár a fejében hogy az én úgymond haverjaim szerint ő csak tönkre tesz engem.. hiába mondok hogy ez nem igaz s ne velük foglalkozzon hanem velunk

2014. jún. 22. 16:25
 15/15 anonim ***** válasza:
10es vagyok, köszönöm én is a válaszokat. Azt hiszem igazatok van! Remélem segít kideríteni a doki, hogy mitől van? Lehet, hogy a férjemnek van igaza, és az önképem miatt vagyok labilis, vagy a lelkiállapotom miatt nem foglalkozom magammal :( Felkeresek egy szakembert.
2014. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!