Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ez mit jelent? Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelent? Ha egy férfi azt mondja, hogy neki nem számít annyira a külső?

Figyelt kérdés
Neki akkor mindegy, hogy kivel van? Ismerkedésnél nem írja, hogy szép vagyok. Mármint nem reagál érdemben a külsőmre. Már nem először kapom ezt a dumát. Annyira elegem van, mert ez a hülye szöveg mit takar? Fiúk, ismerkedésnél rögtön bókoltok, ha tetszik a lány?

2014. jún. 22. 18:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Most akkor van valami bajod a kinézeteddel? Fogszabályzó? Anyajegy? Hegek?
2014. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nincs. De nem is az a lényeg, hogy nekem van-e bajom, az a lényeg, hogy másnak van-e. És mindig van valami baj velem.
2014. jún. 22. 20:07
 23/27 anonim ***** válasza:
Mit szoktak mondani?
2014. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem vagy az esetem...., nem tetszik a hajad...., nem nézel ki rosszul, de valahogy nem fogtál meg...., nem tudom eldönteni, hogy most tetszel-e vagy sem, olyan köztes (wtf?); nem veled van a baj..., lehetnénk barátok... Vagy mély hallgatásba burkolózik a külsőmet illetően. Na, mármost én nem láttam eddig bányarémnek magam, de amióta neten próbálkozok, azóta a maradék önbizalmam is eltűnt.... A vicc az, ha még ronda is vagyok, rengeteg nőnek van ahhoz képest jó pasija, szóval nem értem. Élőben is kerülnek, néha mondjuk leszólítanak, az jól szokott esni.
2014. jún. 22. 20:18
 25/27 anonim ***** válasza:
Akkor én örülnék annak aki azt mondja hogy nem érdekli a külső:)
2014. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Dennis Moore ***** válasza:

Lehet, hogy csak nem vagy egy tablószépség, és ezért előnytelenek a képek rólad.

Amúgy meg, akik ilyeneket írnak, azok bunkók. Egy lány külsejére akkor se illik negatív megjegyzést tenni, ha éppen nem tetszik.

2014. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Egyetértek Dennis-szel.
2014. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!