Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IvEr kérdése:

Most akkor mit akar?

Figyelt kérdés
Nemreg szakitottam a barátommal..aztmondta nincs kész egy kapcsolatra,és h nemtudja össze illünk e..(minden haverja szerint igen) na szoval aztmondta maradjunk baratok,mert nem kar rosszba lenni. beszeltunk is minden nap mondta kuldjek kepet. es hogy kapcsoljam be a webkamot mert latni akar...aztan mondtam neki h egy pali irrkal hogy o engem meg akar szerezni (hatha feltékeny lesz) o itt azt irta ja ertem hat kavarj vele ha akarsz v vmi..es irta h. na megyek csa..mindig ugy koszont elhogy joejt szia <3 most nemtudom de szerintemez feltekenyseg lehet az oka?! ..aztan tegnap beszeltem vele es mondta hogy rendesen bekonnyezett amikor latott a camon hogy hianyzok neki...de en mar foglalkozzak az uj pasimmal...holott (megmondtam hogy nekem rajta kivul mas nem kell..) szerintetek??

2014. jún. 26. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Féltékeny:)
2014. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Odáig van érted. De ha ilyen, hogy szeret de nem akar semmit akkor hagyd a fenébe. Velem ez megtörtént 3 hónapja, szerettem, szeretett, de semmi! Csak ártasz magadnak ezzel :/
2014. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam tuti elástad volna magad, ha írod ezt a pasis dolgot, mert nagyon könnyen levehető, hogy mire megy ki. Kiröhögtelek volna, és ha még addig nem is szerettem volna ki belőled, biztos nagyot csalódtam volna...
2014. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!