Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Soha nem csajoztam mert kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem csajoztam mert kicsi a méretem, de most akaratlanul beleszerettem egy csajba. Azt hiszem kölcsönös. Mit tegyek, valljam be neki minnél hamarabb hogy dönteni tudjon?

Figyelt kérdés

24 leszek, nem volt eddig barátnőm, csajozásra se volt még példa. Egyszerűen tudom hogy az alig 13 cm (12,7) nem jó semmire, nem lehet vele egy nőt hosszútávon megtartani. Ezt az összes nőismerősöm is megerősítette (nem "olyanok", de szerintük a 15-16 cm elég). Volt két csaj aki látta az enyémet, de röhögve faképnél hagytak, az egyikük még mondta is hogy "ezzel most mit csináljak?". Pedig rendes lányok voltak, szóval biztos vagyok benne hogy alkalmatlan vagyok a szexre.

Nem is nagyon néztem egy csajra sem, inkább lehajtott fejjel elsétáltam mellettük. Munkában is kerültem őket.

Pár hete megismertem teljesen véletlenül egy nőt, észre se vettem és egyre többet találkoztunk, randiztunk is. Már több randin túl vagyunk, elkezdtem érezni iránta. Még mondta is mennyire tetszik neki, hogy nem akartam ágyba vinni rögtön mint mások. Pedig nagyon tetszik, megőrülök érte.

Már tett apró utalásokat, szerelmes pillantásokat. Unokatesóm az egyik legjobb barátnője, ő azt mondja hogy full szerelmes belém a csaj, csak már kezd türelmetlen lenni hogy "mikor történik már meg a dolog"

Úgy érzem az lenne a tisztességes ha minnél hamarabb elmondanám neki hogy nem tudok örömet okozni neki a méretem miatt, hogy mielőtt komolyra fordulna a dolog még ki tudjon lépni belőle.

Tudom hogy "nem a méret számít", mindenki ezt mondja. De egy akár több éves kapcsolatban, hosszútávon előbb-utóbb válás és megcsalás lesz a rossz vagy semmilyen szex miatt. Ez az igazság. Gondoltam arra is hogy majd meglátja ha odakerül a sor, de az a lehető legrosszabb. Félek hogy hidegzuhanyként fogja érni és egy rossz önkéntelen reakció miatt (mint akik kínjukban és meglepődöttségükben kinevettek) össze fogunk veszni.

Mit tennétek a helyemben? Van itt olyan csaj aki volt már ilyen helyzetben? Belemennétek egy kapcsolatba így?



2014. jún. 26. 10:57
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! Azt hiszem nem fogok ezen parazni es megprobalom vele. Csak marha gatlasos lettem amiatt a ket csaj miatt es nem tudom magamat adni szexualitas teren.
2014. júl. 1. 10:21
 22/24 anonim ***** válasza:
Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld!
2014. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Az átlag méret 15 cm a tied meg 13 cm.

Na most kérdem én, hogy komolyan az a nyomorult 2 cm annyit számít? Ne is foglalkozz vele! Főleg hogy ha belegondolsz, ennél vannak jóval kisebbek is. Például Kínában átlag méret 10 cm akkor a tied ott igazi vipera lenne. Én csak szurkolni tudok. Hajrá!

2015. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#22: Yoda mester megmondta a frankót. :D
2016. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!