Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felköszöntött névnapomon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntött névnapomon az excsajom, ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Március elején szakítottunk, nagyon megbántott, azóta nem beszéltünk egy szót sem. Amúgy nagyon tartalmas, 1 éves kapcsolat volt. De szakításkor nagyon a lelkembe taposott, és teljesen magam alá kerültem.

Most mi van? Reggel 6:50-kor írta az SMS-t.


26/F



2014. júl. 3. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
azt, hogy kösz
2014. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj neki annyit, hogy "köszönöm".
2014. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszönd meg....ennyi :)
2014. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
köszi :)
2014. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudok már ezekkel mit kezdeni.....

Kérdezzétek már meg azt is, hogy "hányszor töröljem ki a valagam ha, pontosan 340g-ot és közepesen szilárdat sza@rtam?"

2014. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak köszönd meg, és ne éld bele magad semmibe. Én is szoktam írni az exemnek szülinapjára, ez már sok éve így van, pedig boldog házasságban élek azóta.Nyilván szeretettel gondolok rá, de ennyi.
2014. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aj kicsit félreérthető voltam. Írtam neki, hogy "Köszönöm Eszti!" de nem erre akartam kihegyezni a kérdést; Kicsit fura, hogy _Ezek után_ még eszébe jutottam.
2014. júl. 3. 11:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönetnyilvánításként azért megraknám.
2014. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lennék tahó és megköszönném a kedves gesztust.
2014. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!