Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy laza több alkalmas szexkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy laza több alkalmas szexkapcsolatból, lett már valakinek komoly érzelmeken alapuló szerelem? És hogyan jöttél, jöttetek rá, és ki mondta elöbb hogyan érez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 13:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

igen lett

és úgy jöttünk össze, hogy én befejeztem vele az alkalmi összejárást, otthagytam, kimentem külföldre és sok sok sms-ben kiforrta magát a szerelem, elkezdtem neki hiányozni és amikor hazajöttem már dúlt a love :)és azóta is együtt vagyunk

2010. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

ja és én mondtam előbb, hogy rosszul esett, hogy ismerősként beszéltél rólam, nem barátnőként

erre ő visszaírt, hogy nem zárkózik el az elől, hogy barátnőnek hívjon :)

2010. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Akkor nem nagyon agyalok,majd az idő...Sok boldogságot!
2010. júl. 4. 14:04
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

megint előző vagyok

és még ez előtt majdnem összejött egy lánnyal, és írta, hogy nem akarja velem tartani a kapcsolatot, úgy is külföldön vagyok

amire csak annyit írtam, kár, pedig mindig néztem a telot írsz e, úgy vártam már.

ebből tudta, hogy érzek valamit iránta.

és másnap írt is (nem jött össze a csajjal)hogy ő is ezt érzi.

és ezután jöttek az összejövős sms-ek

2010. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Remélem Nekem is lesz ilyen szerencsém!Ja azért azt megkérdezhetem,mennyi ideig voltál távol?
2010. júl. 4. 14:11
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

20 napig

és táncolni mentem ki

és érdekes, amíg "rendes" kislány voltam akkor csak kihasznált, ezért volt több alkalmas csak az.

és amikor kimentem táncolni, akkor kezdtem el érdekelni igazán

és most hogy itthon vagyok, büszke arra, hogy ő megváltoztatott és nem táncolok, és nem vagyok szőke és ő miatta.

érdekes, mindig a rosszlányok kellenek a pasiknak....

2010. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszi az öszinteséged!Azért is kérdeztem,mert nekem se szent az életem,igy nem tudtam lehet e ilyen összejárós dologból valami.Nagyon reménykedem!Ami meg a munkát illeti,azt is remélem,hogy Én is tudok változtatni!
2010. júl. 4. 14:30
 8/24 A kérdező kommentje:
És igen,tényleg érdekes...
2010. júl. 4. 14:34
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
szívesen :)
2010. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy vagy lány?Énis ilyen helyzetben vagyok de én nem merem neki megmondani h szeretem.Inkább nem keresem már de nagyon hiányzik.Járni szeretnék vele mert ugy érzem ő nekem az aki mellett boldog lennék.Ti hogy álltatok elé és mondtátok meg neki hogy komolyabbat éreztek?és hogy reagáltak?
2010. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!