Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő az életében sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő az életében sohasem tudja elfelejteni az első szerelmét?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 11:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok még nyugdíjas nénike így az életében sohára nem tudok megfelelni, viszont ugyan már rég mással vagyok, de az első komoly szerelmemre még mindig emlékszek és néha eszembe jut, hogy vajon mi lehet vele. Szerelmes nem vagyok belé, többek között ezért is szakítottunk anno, és a néha az tényleg nagyon néha, de nem égek a vágytól, hogy meg is keressem, sőt ha szembe jönne az utcán lehet fel sem ismerném vagy ő engem így sok-sok évvel később. De néha egy tárgyról vagy helyszínről beugrik, és akkor félpercre elmélázok a múlton és annyi.
2014. júl. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem fogom, mivel a szakítás nem okoz amnéziát, az már más kérdés, hogy mostanra már nem igazán jut eszembe.
2014. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!