Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most lett vége az elso párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lett vége az elso párkapcsolatomnak (tobb lent)?

Figyelt kérdés
Most jártam először valakivel. Először csak baratok voltunk de en szerelmes voltam bele. Majd kiderült hogy o is (előtte sokszor taliztunk mert jol éreztük magunkat együtt es egyszer csak megcsokolt) nem mondhattuk el senkinek. Nagyon szerelmes voltam., azt hiszem életemben először. Persze ezutan is fogunk talalkozni de nem lesz ugyan olyan mert mar nem fsokol meg, nem bujhatok hozza...Mar vagy 2 hete szakitottunk de meg mindig nagyon hiányzik. Ez normális? Mennyi ido meg elfelejtem? Tul lépek egyaltalan rajta? Ugy érzem hogy elviselhetetlen a hiánya... Hogy tudnám ezt az érzést is legyőzni? Normális válaszokat kerek mert mar igy is elegge ki vagyok, koszonom!!

2014. júl. 16. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy így érzel. Az idő majd enyhíti, de én a helyedben egy darabig nem találkoznék vele. Fel s fejjel!
2014. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Fel a fejjel!
2014. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi, de kene találkoznom vele most mert beszélnünk kell erről szemelyesen mert, messengeren (facebook)-on szakított velem... De

Ehet igazad van es jobban fájna ha látnám :/

2014. júl. 16. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!