Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a helyzet, ugy gondolom hogy ezt pár mondatba nem tudom leirni, ugyhogy hosszan fogom.


18 éves lány vagyok, és 3 éve osztálytársam egy 17 éves fiú. Először csak barátok lettünk, aztán legjobb barátok és végül elkezdtünk kavarni. Nem akartuk, hogy bárki tudjon róla igy titokban találkozgattunk. Kb 1,5 éve tart, de közbe volt megszakitás, vagy ugy mond 'abba maradt'. 1 év kavarás után lefeküdtünk, mindketten nagyon akartuk már egymást. Nagyon szeretem, egy csókkal le tud venni a lábamról. Viszont a fiúk később érnek és még gyerekesen viselkedik sokszor, de ez nem zavar.


Valahogy jobban kötődök hozzá sajnos mint amennyire kéne, mert megbeszéltük h mindig nagyon jó barátok maradunk akármi is történjen, viszont ő nem tudja még mit akar, nem akar komolyabb kapcsolatot, és inkább azt mondta hogy hagyjuk abba mert ő még fiatalnak érzi magát ehhez.


Megérteném én ezt kivülállóként, de nagyon szeretem, magam sem értem, hogy tudtam ennyire beleszeretni a saját osztálytársamba. Most azt beszéltük meg, hogy akkor kötetlenül legyünk együtt, tehát h mindketten maradjunk szabadok, ne legyünk féltékenyek ha a másik elmegy randira vagy ilyensmi. Tehát 'barátság extrákkal'.


Elfogadtam ezt a döntést mert még mindig jobb mintha többet nem érezhetném a csókjait vagy az érintéseit. De nagyon tud hiányozni, általában suli időben is naponta dumálunk, és amikor nyáron eltünik mondjuk egy hétre, vagy nem tudunk chatelni gépen, borzasztó rossz. És ő ezt teljesen máshogy látja, neki valahogy nem is hiányzok annyira vagy nem tudom.


Ez egy nagyon nehéz dolog. Tudom, hogy hülye vagyok és nem szabadna ennyire szeretnem, meg h esetleg megmaradnánk csak barátoknak az is nagyon jo lenne, de valahogy nekem kell a csókja. Hülyének lehet nézni de sajnos ez van.


Ti mit tennétek a helyemben? Segitsetek légyszives, hogy tudnék nem kötödni hozzá annyira? egyszerüen nem megy.



2014. júl. 17. 00:19
 1/1 anonim válasza:

Szia, én ugyan ebbe szenvedek, csak pasi vagyok, tudom, ez más mint fordítva, de én kénytelen voltam elfogadn, hogy még nem akar.

Nehéz dolog ez, de minden akarattól függ:)

Erről a barátság extrákkal, meg az a véleményem, hogy erről akadj le, mert ha véletlen találna magának lányt, akkor neked megszakadna a szíved! A féltékenységet meg le kell győzni:) A válasz arra hogy, hogy tudj annyira nem kötődni, hogy próbálj meg egyre kevesebbet beszélni, találkozni vele, igaz ez sajna kapcsolatra is lehet kihatással, de ha nagyon ezt akarod, csak igy mehet!:) aztan szépen egy idő után ez a kötödés elkezd felbomlani, gyengülni. A kötődési szintet pedig te választod, hol akarsz megállni:) remélem segítettem:) U.I.: nekem is igy sikerült:) nagyon nehéz volt, de sajna én visszaestem:/ Neked meg sok sikert:)

2014. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!