Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Dobjam el a biztosat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobjam el a biztosat egy bizonytalanért?

Figyelt kérdés
A párommal két és fél éve együtt vagyunk mindent együtt terveztünk a jövőnkkel kapcsolatban. Pár hete kezdtem el dolgozni ott találkoztam egy sráccal, már az első pillanatban ahogy megláttuk egymást tudtuk hogy nem barátként nézünk egymásra, úgy néz rám mintha én lennék a legszebb lány a világon megőrülök érte teljesen magába bolondított és tudom ő is értem látom hogy néz rám.

2014. júl. 18. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a pasid, jobbat érdemel.
2014. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még várj szerintem! Lehet csak egy fellángolás. Ha ennyire komoly a kapcsolatod, hogy a jövőt is együtt tervezted vele, becsüld meg! Viszont, ha úgy érzed, szereted az új srácot, akkor mindenképp lépj.
2014. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne dobd el máris a kapcsolatodat az új pasiért. Ez lehet csak fellángolás. De ha nem is az, még ismerkedjetek, mielőtt elhagynád a párod érte.
2014. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez olyan plátói szerelem. Tudja hogy van valakim és tiszteletben tartja ugyanúgy ahogy én is, de ez a srác úgy bánik velem mint egy királylánnyal ezért is vagyok össze zavarodva.
2014. júl. 18. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire odáig vagy a másik srácért, akkor mégis mit keresel még a barátod mellett? Mert azt egy szóval sem említed, hogy esetleg a párod is szeretnéd, vagy bűntudatot éreznél emiatt, stb.. Csak a másik fiúról áradozol. Szerintem mindenki jobban jár, ha minél hamarabb szakítasz
2014. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szeretem a párom. De néha kibírhatatlan üvöltözik és mocskol, ezért van most ilyen problémám. A kapcsolatunkban nem egyszer volt emiatt hatalmas veszekedés, de mindezen kívül ő egy csodálatos ember csak azt nem tudom hogy tényleg vele szeretnék lenni életem végéig...
2014. júl. 18. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, azért vélekedsz így a másik pasiról, mert őt még nem is ismered igazán. Ő se hibátlan! Könnyen lehet, hogy még durvábban veszekszik, mint a párod, meg ki tudja, hogy még milyen gázos dolgai vannak. Viszont ha a pároddal a néhai vitákat leszámítva minden oké, akkor egyelőre még ne szakíts vele szerintem. Simán lehet, hogy nagyon megbánnád, csak akkor már késő lesz!

Gondolj bele, a pároddal nem tudod, hogy le akarnád-e élni az életedet... Na és ezzel az új sráccal el tudnád képzelni?

Szóval szerintem még várj! Kicsit ismerkedhetsz a sráccal, de csak mértékkel... ne csald meg a párod semmiképp! És gondold végig komolyan, Csak te tudsz dönteni ebben, mi nem találhatjuk ki helyetted, hogy mit tegyél.

2014. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából a kapcsolatunk vagy nagyon jó vagy nagyon rossz, de várok és majd "kitisztul" minden. Köszönöm a válaszokat sokat segítettek!
2014. júl. 18. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!