Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyerekkori szerelem? Biztosat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkori szerelem? Biztosat a bizonytalanért?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok harmonikus, perspektivikus kapcsolatban a párommal, aki nekem az első mindenben, nagyon szeretem őt (ezt kérlek válaszaitokkal se kérdőjelezzétek meg, nem ez a kérdés).

Felbukkant azonban egy fiú, akibe tinikoromban eszméletlenül szerelmes voltam évekig, de ő mással jött össze.

Természetesen emlékszem az érzéseimre, vonzónak, érdekesnek találom, azt érzem, talán lemaradtam róla.


Előfordult már veletek, hogy ilyen régi szerelem miatt "eldobtátok" kapcsolatotokat?

Miért, vagy miért nem?


Nagyon megköszönném a tapasztalatból kiinduló, vagy segítőkész válaszokat!

23/N



2014. júl. 18. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kéred hogy megkérdőjelezzük a kapcsolatodat, de konkrétan máson "álmodozol". Majd megkérdezed hogy volt e valaki aki eldobta e a kapcsolatát ebből kifolyólag.
2014. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
A kíváncsiság talán mindenkiben ott motoszkálna a helyedben, de azt gondolom, semmiképpen nem érné meg kockáztatni. Ha tényleg kiegyensúlyozott kapcsolatban éltek már öt éve, akkor talán nem is morfondíroznál ezen.
2014. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem azért dobtam el az akkori kapcsolatomat, mert felbukkant az ex, hanem, mert alapból hozzá hasonlítottam mindenkit. Már megnyugodtam, hogy itt van az életemben.


Nem ítéllek el, viszont felmerült bennem a kérdés, ha szereted, akkor mégis miért érdekel ez? :) Semmi rossz szándék, de ezek okkal vannak bennünk. Talán felmerült benned, hogy meg kéne próbálnod?

2014. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!