Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor múlik már el az iránta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik már el az iránta érzett 'szerelmem'?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit vizsgaidőszak végén ismertem meg az egyetemen. Nagyon aranyos volt, és rettentő kedves volt velem. Elementünk egyszer vacsorázni, a városban csavarogtunk, egyszer ott is aludt (ami miatt talán megimádtam, mert nagyon jó volt hozzábújni, ami hiányzik az életemből). Természetesen többször is bepróbálkozott, de nem történt semmi. Ez miatt is gondolom, hogy érdektelenné váltam a szemében. És nagyon rossz nézni, hogy pl.: facebookon hogy flörtöl másokkal. (meg a való életben is).

Egyszerűen próbálom kiverni a fejemből, próbálok mások felé nyitni, hogy felejtsem, de egyszerűen mindig ott lyukadok ki, hogy a régi sms-eit olvasom, vagy a közösségi oldalon az adatlapját csekkolom. Mostmár mindig így lesz, hogy mindenkit majd hozzá fogok mérni, hogy üsse meg a lécet? :(

Már szinte hányok magamtól, hogy mindig csekkolom minden postját, lájkolását, bejegyzését..állandóan ő van a fejemben. Ennek már 4 hete, és semmi felejtés..:(



2014. júl. 19. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk torold az smsekez, es tiltsd le facen. En ezt tettem exemnel, 5ev utan.
2014. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

5 év? :(((((((

Én reménykedtem, hogy iskolakezdésre, szeptemberre elmúlik. :D Hogy előadásokon ne mindig az ő tekintetét keressem majd...

2014. júl. 19. 11:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy elrakod, kitörlöd vagy tiltod ezeket a dolgokat nem szűnik meg az életed részének lenni, mert a múltad része. Megtörtént veled.


Ha felé nem tudsz nyitni, akkor fel kell dolgoznod a történteket és tudnod kell érzelmek nélkül, objektíven tekinteni rá és a posztjaira.

Ha eljutsz ide, akkor a "mérce" jelenség is el fog halványulni.

2014. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Marmint 5ev utan dobott ki. Es hidd el, hogyha megszakitod ezeket a dolgokat, könnyebb lesz. Nekem is az.
2014. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sohasem tudtam milyen érzés szerelmesnek lenni. Mindig bolondnak néztem azokat, aki a szerelemre fogták a bajaikat. Hülyeségnek tekintettem, és nem vettem komolyan.

Hát, mégis ebbe a csapdába estem...:S

2014. júl. 19. 13:30
 6/10 anonim ***** válasza:

aha, tök jó,, hát na most legalább okosabb lettél.


Mondjuk úgy tényleg nem fogod elfelejteni, ha pl ide is irkálsz meg egész nap azt nézed. Valakinek beszélj róla pl, barátnődnek vagy akármi, csak úgy ami eszedbe jut.


És ja próbáld ne túl dramatikusan felfogni, maajd javul ez idővel úgyis. 4 hét az semmi. Gondolom még nem sok szerelmed volt.

2014. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Mindig bolondnak néztem azokat, aki a szerelemre fogták a bajaikat. Hülyeségnek tekintettem, és nem vettem komolyan.

Hát, mégis ebbe a csapdába estem...:S"

Megnyugtatlak, kérdező, ez még mind semmi! Az igazi szerelem, ha utolér, na az lesz majd a nemulass!

Most még csak tinilány módjára a féltékenységed fokával méred a "szerelmedet".

2014. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
együtt érzek veled:( . en mát másfél hónapja hallgatom esténként a depis zenéket, és zokogok...de ezt én csesztem el:/. én most megpróbálom átrendezni kicsit az életemet...nincs több éjjeli sírás, nincs több szerelmes zene...és mindig vlmivel elterelem róla a gondolatomat, rengeteget vagyok társaságban:) még egy jó darabig fájni fog, mert ez nem ilyen egyszerű, de neked is:( tedd azt amit én..könnyebb lesz:)
2014. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem az idő begyógyítja a sebeket. Én már több mint egy fél éve sírok az első szerelmemen. Remélem neked több szerencséd lesz. Nekem az segít hogy nem látom. Van hogy 2 hónapig nem látom őt sehol, mégis figyelem őt közösségi oldalakon. Rosszul teszem, de biztos vagyok benne hogy ez az érzelem nem most fog elmúlni
2014. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nekem sem múlik. :(

Minden nap én is, legalább egyszer megnézem a közösségi oldalakon. Pedig már letiltottam, hogy ne lássam a bejegyzéseit, de attól még mindig rámegyek az adatlapjára, hogy mi is van vele, és rettenetes nézni, hogy másokkal, hogy "flörtöl". :( :)

Az a baj, hogy lassan már iskola is, és ha eddig nem múlt, úgy főleg nehezen fog, ha látni is fogom őt...Na, mindegy, hátha jön egyszer egy olyan, akivel ha együtt leszek, rá se fogok gondolni, csak a NAGY Ő-re. :)

2014. júl. 30. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!