Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért tűnt el/miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnt el/miért nem közeledik?

Figyelt kérdés
2 éve odáig vagyok egy srácért az osztályomban. Neki ezt elmondták,és mivel nem hitte el,nem is kezdeményezett. Én megoldottam hogy tőlem tudja meg,burkoltan ugyan,de elmondtam neki. Legutóbb egy bulin a szemembe nézve elmondta h nagyon tetszem neki csak félt a visszautasítástól,mert nem kapott tőlem elég visszajelzést. Akkor meg is csókolt többször. Másnap rámírt facebookon,beszélgettünk,aztán egyszercsak eltűnt. 2 napja nem válaszol. Facebookon kedvesnek tűnt és azt írta h mindenre emlékszik és még mindig úgy gondolja. Akkor mire jó ez,hogy nem válaszol?! Látta,és rendszeresen elérhető,mégsem ír. ne kíméljetek,szerintetek miért van ez? 16l

2014. júl. 21. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle.

de szerintem beijedt valamitől.

2014. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg tőle! Lehet, hogy fél a kapcsolattól, vagy ki tudja. Mindenesetre elég rosszul intézi, mert ha egyáltalán nem válaszol és csak úgy "eltűnik", akkor nyári szünet után nagyon kellemetlen lesz a suliba újra találkozni...
2014. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!