Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmnek hirtelen hangula...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek hirtelen hangulat változásai vannak! Mitől lehet ez? Miért változik ilyen hamar az ember hangulata?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek! Páromnak hangulat változásai vannak de pillanatok alatt miért lehet ez?

Nem tudom mit tegyek..félek hogy elrontom hogy eltaszít magamtól a páromat szerelmemet!!! Boldoggá akarom tenni.. azt mondja hogy nem boldog nem tudja mit érez.. nem tudja mit kezdjen az életben.. van munkahelye de nem tudja mibe tudna még dolgozni mert szakmája nincsen. Próbálok neki segíteni mindenben de sokszor baj ha kérdezek tőle valamit vagy ha épp nem kérdezek semmit.. fél hogy beteg hogy depressziós lesz megint vagy hogy nem gyógyult ki belőle.. Úgy várja mindig hogy hazaérjek a munkából mert ha nem vagyok mellette akkor rosszul érzi magát olyankor semmihez nincsen kedve s nekem sem alig várom hogy haza érjek.. de pillanatok alatt már más s azt mondja hogy nem érdeklem... hogy nem segítek neki s csak eltaszítom magamtól.. pedig sok közös dolgot csinálunk együtt takarítunk mosunk s főzünk!!! Eljárunk éterembe vagy koktélozgatni s sétálgatni is de azt általában a kutyával együtt... mit tehetnék hogy megbízzon bennem teljesen s hogy észrevegye hogy ő a mindenem s mellette állok mindenben s hogy boldoggá akarom tenni!!?? Szeretem nagyon s látom rajta hogy ő is szeret de miért vannak ilyen hangulat változásai!??



2014. júl. 21. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Menstruál.
2014. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Menstruál vagy terhes
2014. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem nem terhes!!
2014. júl. 21. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez?

Mert ha hónapok óta menstruálna már elvérzett volna, kedves elsők.

2014. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De egyértelműen terhes.
2014. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
szerintem azért mert nincs pénisze.
2014. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nem terhes 100% ... fogamzásgatlót szed .. normális válaszokat kérnék ha lehetne...
2014. júl. 21. 19:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Ajjaj, ez kicsit nekem bipolárra emlékeztet.

[link]


Az tud ilyen lenni, illetve szerintem valami szorongása lehet még mellé.

2014. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jo olvasni a valaszokat, mert en is egyik masodpercrol a masikra sirni tudok, es nem tudom mitol van ez. Pedig boldogsagban elek a ferjemmel. Neha o sem ert es nem is szereti ha sirok, v. konnyezem.
2014. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!