Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszonzatlan szerelmen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszonzatlan szerelmen hogy lehet túllépni?

Figyelt kérdés
2 éve hogy elváltak útjaink de mindennap gondolok rá, minden nap nyomaszt a hiánya, minden lányban őt keresem de ugy érzem, hogy egyik se ér fel vele.....hiányzik az ,hogy melletem legyen.... de neki már van valakije, boldogok együtt, nekem megmég mindigfáj.

2014. júl. 24. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
bulizz,érezd jól magad és ismerkedj.
2014. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én heppem hogy az alkohol lebontja a korlátaim. Persze ez nem követendő példa. De más tippem nincs. Maximum édesség.
2014. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!