Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek a barátom exével?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátom exével? (bonyolult:/)

Figyelt kérdés

Egy hónapja járok a barátommal (legyen Á.), de az a helyzet, hogy rettentő féltékeny vagyok a volt barátnőjére, J-re. A helyzet viszont egy kicsit bonyolult. J-t 9 éve ismerem, egy általánosba jártunk, évfolyamtársak voltunk valamint Á húgának egyik legjobb barátnője. A történetben szerepel még valaki, L, aki Á legjobb haverja. Na most. J, amint megtudta, hogy Á-val együtt vagyok, egyből ráhajtott L-re. Csakhogy, miközben L-t hülyítette (nagyon durván, és most meg közölte, hogy csak barátként tekint rá, erre együtt filmeztek, szegény srác meg totál beleesett...) először "csak" Á húgánál kérdezősködött, hogy van-e velem olyan boldog, mint vele volt meg stb... Aztán rákattant Á-ra! Amint felmegy arra a hülye facebookra, J egy félpercet sem várva, rá ír. Találkozgatni akar vele, találkoznak, folyamatosan fogdossa. Csak róla tud beszélni (ezt L mesélte), és L szerint még mindig szereti, de nem értem, J dobta Á-t. A csaj dobta el magától -.- És folyton előjön, témaként ha beszélünk. Ez még csak a töredéke annak amiket csinál... Egyszerűen része az életünknek és nem tudok mit tenni ellene :( Ötlet?


Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú, és szövevényes! Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

Én 15L Á:17F J:16L L:16F



2014. júl. 24. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem lehetett volna ABCDvel megoldani igy is alig értem és még a betűk is random betűk ..
2014. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocs... :/
2014. júl. 24. 23:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk mi kibszott rejtvényfejtők, fszom fogja kikeresgélni ki micsoda j l á
2014. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Na akkor:


1: Á+J=FALSE;

2: L~Á;

3: J->L;

4: J->Á; FB ALERT!

5: J->~L;


Konklúzió:

(J->Á == J->L): J ribizli

(J->L && J->~L): L dinka


Á szimplán hibbant, a kérdés: Milyen betű jelzi a kérdezőt? :P

2014. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez tetszett ez a válasz, köszönöm :) P-betű :)
2014. júl. 24. 23:33
 6/13 anonim ***** válasza:

Én kódfejtő vagyok, mindent értettem:D

Szívem, a kor teljesen mindegy, az ember csak tapasztaltabb lesz, és nem ugrál annyit, de esze sokkal több nem lesz.

Az ok többféle lehet, rájött, hogy mégis kéne a srác, vagy egyszerűen gonosz, féltékeny a jó kapcsolatotokra, esetleg próba volt, lohol-e utána a fiú ezek után.


Ami nem világos, a barátod miért találkozik vele? Miért nem mondod el neki, ez tényleg zavar, neked kellemetlen? L miért ekkora kis hülye, és miért nem küldi el messzire, Egyáltalán, miért ugrál a nyakatokon? Mert tűritek, azért.

Nem vagytok már annyira kicsik, én ilyen szituációban megkérném a barátom, ne találkozzon vele, nem esik jól, és ez nem féltékenység, exeknek semmi keresnivalója az új kapcsolatban. A fiút nem értem, most az ex kéne neki, vagy te?

2014. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
tépd meg. már nem azért, de én már ott szájbarúgtam volna azt a ribit a helyedben, mikor először fogdosni kezdte a barátodat...
2014. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

Azért találkoznak, mert barátok maradtak. Ez a kapcsolat mindkettőjük számára fontos volt, talán ezért. És épp emiatt nem akarok komolyan szólni. Mert tudja, hogy utálom a csajt, de mégsem kérhetem, hogy szakítson meg minden kapcsolatot, hiszen elkerülhetetlen a találkozásuk a húga miatt.

Igen, a megtépés már nekem is eszembe jutott párszor.... úgy naponta 5-6x.

2014. júl. 25. 00:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát drága, nem vagy könnyű helyzetben, de ha nem szólsz, az sem jó, és a vége szakítás lesz, vagy, mert rámászik Á-ra a csaj, és ő lép miatta, vagy mert te sokallsz be.

Tanácsot nem adok, csak véleményt: a fiúk nem becsülik a mindent el-és megtűrő lányt. Én bizony szólnék, és lesz, ami lesz. Ha fontos vagy neki, nincs exekkel öribari, (ez mekkora marhaság már..), igen, érdekelheti, jól van-e a másik, de talizgatni??

Tök mindegy, 14 vagy vagy 40, ilyet senki nem tűrne.

Tudod, nekem kérdéses, a barátod nem csak az ex miatt jár-e veled - ne haragudj, csak benne van a pakliban, hogy esetleg féltékennyé akarja tenni veled, hogy visszakapja őt. Ha te vagy neki a fontos, akkor lépjen, ilyen tutyimutyi nem lehet, hogy nem veszi észre magát..

Így külső szemmel sok esélyt nem adok a dolognak, ha a fiú nem tesz valamit, ráadásul te eleve szorongatott helyzetben vagy.. szóval én szólnék neki emiatt, vesztenivalód nem sok van, mert bocsi, de ilyen srác egymillió akadhat még, exek nélkül is, viszont ennyit idegeled magad ilyen fiatalon.. szerintem sokkal többet érsz és érdemelnél.

2014. júl. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szakor válasza:

Nem tudom, kicsit idősebbként hozzászólhatok-e?

Azt írod J dobta Á-t, most meg folyton rámászna...

Ez nem szerelem, inkább csak utánérzés, magyarul csak azért csinálja, mert sértve érzi magát, hogy Á gyorsan talált mást. Ha kidobnád Á-t, valószínűleg J is gyorsan megunná újból. Te sem vesztenél sokat egy ilyen élhetetlen alakkal.

Ami pedig azt illeti, hogy "de hát szeretem" - sajnos inkább a szerelem gondolatába vagy belesve, mint hogy tényleg szerelmes lennél. A szerelem felelősség is. EZT nem látom a soraidban, s egyikőtök viselkedésében sem.

(A reakciód elképzeltem, ha más jutna eszedbe, akkor meglepnél, s kezdenék komolyabban gondolkodni az eseten.)

2014. júl. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!