Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm elutazik 10 napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elutazik 10 napra a családjával nyaralni, már most nem bírom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, iszonyatosan szeretjük egymást, majdnem minden nap együtt vagyunk és nem hogy unnánk egymást, de egyre jobban egymásba vagyunk habarodva. A legtöbb idő amit egymás nélkül töltöttünk az 2 nap volt, de ő már akkor is nagyon kivolt. Mivel ez egy 10 napos családi nyaralás, ebbe még nyilván korai lenne nekem is szerepelni. Egész nap együtt voltunk, de én már kiakadtam, sírtam is, hogy még el sem ment már hiányzik. Úgy érzem meg fogok bolondulni a 10 nap alatt, még ha fog is írni... nem tudom mit tegyek. Ő a gyengém, csak miatta tudok sírni, ha férfias, ha nem egyeseknek. Elfoglaltságom az lesz, de mégis az este, mikor eszembe jut az illata, a bőre, a hiánya, a csókja, a mindene... tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ti hogy vészeltétek át? Aludni sem bírok most... Ő pedig majd 1-2. nap után lesz ki nagyon...

2014. júl. 25. 00:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
verd ki!
2014. júl. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%

Fúj, ez már beteges. Az oké, hogy szeretitek egymást, meg minden, és hiányzik is, de ez még nem a világ vége.

Mit mondjak akkor én, aki sohase ölelhette, csókolhatta a szerelmét, és már jó ideje nem is láthattam őt? Pedig én is nagyon szeretem, hidd el.

2014. júl. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nézd az én esetem, és vigadj :D

Én 2 hónapig nem láthatom őt, most tartok a felénél.

2014. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ha beteges, ha nem, mi élvezzük egymást. Inkább azt tartanám betegesnek, hogy valakit a szerelmednek hívsz, akit leírásod alapján soha nem csókoltál, öleltél, de nem is láttad?!
2014. júl. 25. 00:42
 5/23 Didiiayer ***** válasza:
90%
Vannak akik sokkal több időt is távol vannak egymástól és kibírják. Foglald el magad, ott a barátok, biztos van valami hobbid, ha nincs akkor találsz. Amíg nem volt barátnőd, biztos csináltál valamit, nem hiszem, hogy csak unatkoztál egész nap.
2014. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

"verd ki"


Sokat segítettél... valószínűleg ki fogom verni, de attól még ugyanúgy hiányozni fog, a szerelem nem a szexről szól, csak egészséges velejárója :)

2014. júl. 25. 00:43
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen volt elfoglaltságom, nem arról van szó... csak azok semmisek a vele eltöltött időhöz képest, tényleg. :/ 1x elmegyek inni a barátokkal, de akkor sem buliba vagy ilyesmi, azokat utálom... csak hogy könnyebb legyen. Tisztában vagyok vele, hogy másoknak sokkal rosszabb, de ha valakivel kiélvezed az élet minden percét és elszakadsz tőle 10 napra az biztos van olyan rossz, mintha csak hetente/2 hetente egyszer találkoznátok nem?
2014. júl. 25. 00:45
 8/23 anonim ***** válasza:
Ezt nem bántásból, de ez már tényleg sok. Ez már függőség. Az sem jó, ha így össze vagytok nőve..Hagyjatok már egymásnak kis teret.
2014. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Pont elég teret hagyunk egymásnak, megbeszéltük ha bármelyikünk soknak érzi a másikat akkor azt közöljük majd. Szó sincs ilyesmiről, ezért is ilyen nehéz... bár nyilván nem kaphatok olyan választ amitől egyből jól leszek, de köszönöm, hogy vannak normális emberek akik ismeretlenül is próbálnak segítő választ nyújtani. :)
2014. júl. 25. 00:49
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
csald meg ;)
2014. júl. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!