Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm elutazik 10 napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elutazik 10 napra a családjával nyaralni, már most nem bírom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, iszonyatosan szeretjük egymást, majdnem minden nap együtt vagyunk és nem hogy unnánk egymást, de egyre jobban egymásba vagyunk habarodva. A legtöbb idő amit egymás nélkül töltöttünk az 2 nap volt, de ő már akkor is nagyon kivolt. Mivel ez egy 10 napos családi nyaralás, ebbe még nyilván korai lenne nekem is szerepelni. Egész nap együtt voltunk, de én már kiakadtam, sírtam is, hogy még el sem ment már hiányzik. Úgy érzem meg fogok bolondulni a 10 nap alatt, még ha fog is írni... nem tudom mit tegyek. Ő a gyengém, csak miatta tudok sírni, ha férfias, ha nem egyeseknek. Elfoglaltságom az lesz, de mégis az este, mikor eszembe jut az illata, a bőre, a hiánya, a csókja, a mindene... tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ti hogy vészeltétek át? Aludni sem bírok most... Ő pedig majd 1-2. nap után lesz ki nagyon...

2014. júl. 25. 00:37
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Komolyan az ilyen emberek miért nem alszanak? Nem is tudom felidegesíteni magam már az ilyen idióta gyerekes hozzászólásokon. Csalta volna meg inkább an.yád apádat egy kutyával ";)"
2014. júl. 25. 01:13
 12/23 anonim ***** válasza:
Hát ez...durva...o.O
2014. júl. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%

Én totál meg tudlak érteni, mert ugyanígy vagyunk mi is... Elgondolkodtam már én is azon, hogy ez nem teljesen normális, de mit lehet tenni, ha mindketten ragaszkodunk egymáshoz ? Ha csak az egyik fél részéről lenne ez akkor azt mondom gáz, mert tuti megfojtaná a másikat, de ha mindketten hiányoljátok egymást minek szenvedni ?

Na mindegy erről a részéről fölösleges írni.


Bár tudnék megoldást a problémádra, mert az azt jelentené, h nálunk is megoldódnának a dolgok :/


Igazából szerintem te is nagyon jól tudod, h senki sem fog tudni neked okosat mondani, csak jól esik kiírni magadból a bánatod.


Erre kb csak annyit lehet mondani, h: lógj a haverjaiddal, dolgozz valamit, nézz filmeket/sorozatot, játssz a gépen, kezdj el gyúrni stb. stb. Persze tudom, h ilyenkor ezek baromira nem tudnak lekötni :D


Amit viszont NE csinálj: alkoholizálás, cigire rászokás, drog és még ilyen csúnya dolgok :P

2014. júl. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hát velem is az volt hogy az első barátom 10 napra nyaralni ment én meg nem tudtam mit kezdjek magammal. Aztán bekockultam. xd Föl se keltem a gép elöl kb. Ki lehetett birni, bár ez nem épp a legjobb megoldás.
2014. júl. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
nem igaz h 10 napot nem birsz ki gondolj bele utana meg jobb lesz a talalkozäs meg a szex addig meg motorozz vagy csinalj vmi hasznosat amiben el tudsz melyülni azt majdcsak eltellik en maskor 2 honapig nem lattam baratnömet mikor külföldön voltam na azt akkor hogy birnad ki mi?? ne legyel mar puhap4cs
2014. júl. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#13 gondolatát továbbfűzve:

Vezess naplót! Oda kiírhatod az érzéseidet, nem terhelsz vele senkit :) Később visszaolvashatod őket (akármennyi idő múlva is), önismereti foglalkozásnak sem utolsó!

2014. júl. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Jajj ne legyel mar ennyire nyafi, 10 naprol van szo....
2014. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, ha a párom elsírná magát, mert elmegyek 10 napra nyaralni... Hát... Valószínűleg szingliként indulnék neki az útnak. Engem megrettentene és sokallnám az ilyen mértékű ragaszkodást, imádatot, függőséget. Oké, hogy szeretitek egymást, meg friss a kapcsolat, megvan a rózsaszín felhő meg az újdonság varázsa, de azért na... Ne legyünk már összenőve, kell saját élet is az embernek. Én kifejezetten szeretek néhány napot a kedvesem nélkül tölteni. Barátnős wellness-hétvége, családi látogatás, vagy ha ő megy a Balcsira a haverokkal egy hétre, stb. Én ezeket kihasználom, pihenek, csak magammal foglalkozok, olvasok, barátnőzök, elmegyek kozmetikushoz, fodrászhoz, ide-oda. Csak úgy egyedül, mert jól esik és mert igényem van erre.
2014. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Na igen... Az előző csaj mond valamit. Szállj le a földre, még ha nehéz is. Gondolj valami másra, ha elsőre nem is megy, majd később menni fog. Én a munkámmal, hobbimmal tereltem el a gondolataimat.
2014. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Az én barátnőm nem egy plázacica, hogy minden héten fodrászhoz, műkörmöshöz meg vásárolni, bulizni, inni, kurvuljon, szóval nem mindenki tud ám meglenni a barátja nélkül sok ideig. Látom sokakat megoszt ez az egész, hogy mit gondolnak róla. A sírás már offos, egyelőre. De belegondolni, hogy nem lehetek vele igenis nagyon rossz. És ezt csak páran érthetik, ahogy látom. Köszönöm a válaszokat, ez a napló dolog nem rossz ötlet. :)
2014. júl. 25. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!