Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen létezik, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik, hogy ennyire mélyek lehetnek az érzelmek?

Figyelt kérdés

8 hónapja járunk a barátnőmmel. Mindig is szerettük egymást, de a múltkor ledöbbentem, hogy ő mennyire mélyen.


Moziban voltunk és hazavittem. Hosszas elbúcsúzás során egyszer csak jó erősen átölelt és elkezdett sírni a vállamon. Kérdeztem, hogy mi a baj, ő csak azt felelte, hogy annyira örül, hogy most ezt nem tudná elmondani és már hiányzok neki, mivel elmegyek. Megvigasztaltam, hogy nem megyek messzire és holnap jövök érte. Ekkor egy kicsit megnyugodott és majdnem egész este, hajnalig csak vele beszélgettem. És lefekvéskor egy kicsit én is elérzékenyültem. Első kapcsolatom, de most már felőlem lehetne az utolsó is. Éltetek már át hasonlót? Tényleg van ilyen erős érzelmi kötődés egy kapcsolaton belül, amikor jól megvannak a felek és szakításról szó sincs?



2014. júl. 25. 02:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Helyes. :)
2014. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Vőlegényemmel jöttem rá, hogy milyen annyira szerelmesnek lenni, hogy ránézel a párodra és csak elsírod magad és pusztán azért mert van neked. Így felnőtt fejjel elég furcsa volt de hihetetlen érzés. Életemben már egyszer azt hittem voltam szerelmes, de ennek az érzésnek a közelében sem jártam. Minden nap hálát adok azért, hogy van nekem és hogy megtapasztaltam ezt. Sok ember egész életében vár erre. A mai napig ha megszólal egy közös számunk és nem nyilvános helyen vagyok elpityeredek örömömben pedig már évek óta együtt vagyunk.
2015. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!