Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy újra belémsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy újra belémszeret?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, a barátnőmmel 4 hónapig jártunk, aztán összevesztünk egy dolog miatt (cigi), de aztán mondtam neki, hogy nem zavar. Az is probléma volt, hogy nem kapott tőlem elég szabadságot, mert eléggé rámásztam, minden nap szinte vele voltam, Utána azt mondta, hogy már nem érez irántam semmit. Ezután kért tőlem egy hét "gondolkodási időt", hogy majd ha hiányzok neki, akkor visszajön hozzám. Nos, ez az egy hét helyett már pár nap múlva kaptam a választ, hogy vége. 3 hét múlva írta, hogy már hiányzom neki, de ez nem változtat semmin. Van neki 3 barátnője, akik szinglik, lehetséges, hogy őnekik is benne van a kezük? Mert én úgy érzem, hogy még szeret, de még maga elöl is elzárja az érzéseit, mert szerintem ő direkt szingli akar lenni, és a barátnőivel akar lenni. Most nyári szünet van, vagyis nem tudunk találkozni, max egyszer-kétszer összefutunk. Azt is mondta, hogy maradhatunk barátok. Ráadásul egy suliba és egy buszon járunk, és úgy beszéltük meg, hogy beszélgetünk a buszon is meg a suliban is. Ráadásul azt mondta, hogy még nem tudja mi lesz, és a barátomnak azt mondta, hogy lehet a szülinapomon visszajön hozzám. (csak nekem fura ez? o.O ) Lehet ebből még valami? Hogy tudnám ezt helyrehozni? Nem kérek "tedd tedd magad rajta túl" meg káposztás mondásokat, mert kivétel erősíti a szabályt ugye :D

2014. júl. 25. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Most én ugy vagyok egy kapcsolatban, hogy a fiú tetszett és idővel egyre jobban elvette a szabadságomat, lehet ő észre se veszi, de engem ezzel tönkretesz. Én szeretek a barátnőimmel is eljárni strandra, bulizni. Szeretek másokkal is találkozni baráti alapon, attól még ha járok valakivel őszinte vele a kapcsolatom. Nem birom elviselni ezt ahogy ragaszkodik, és szerintem nem fog megváltozni és probálom leépiteni, remélem sikerül. Ez az én sztorim, a tied bárhogy alakulhat, kicsit kellene csak megváltoznod és megprobálhatnátok ujra. Valószinű idővel kiderül, de ha már kezdessz változni akkor kivárod a lány döntését nem mászol rá és nem követeled,könyörgessz, mert akkor pont az ellenkezőjét éred el. Annyit mondj neki, hogy megbántad, hogy ugy álltál sokmindenhez és tudnál változni és ha szeretné folytatni te benne lennél, de rád bizod mit dönt..
2014. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan úgy tettem ahogy mondtad. Nem másztam rá utána, mondtam, megértettem a döntését, és hogy mindent sajnálok, és ha újrakezdenénk akkor már mindent másként csinálnék. De szerintem ő nem hisz nekem :/ de mostanában nekem nagyon is úgy tűnik mintha még mindig vonzódna hozzám.
2014. júl. 25. 15:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt én már nehezen hiszem el... Tegnap este beszélgettünk, tök jó volt, elvoltunk, erre kinyögi, hogy ne beszélgessünk tovább, és hogy nem bír velem barátkozni. Mondta, hogy közben beszélget a barátnőjével. Meg azt is mondta, hogy újra érez valamit irántam, de már tényleg nem akar semmit. Azt akarta, sose írjak rá, és a szülinapos dolgot komolyan gondolta, de meggondolta magát... Itt mostmár tuti a barátnők szarkavarása lehet a dologban. Szerintetek?
2014. júl. 26. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!