Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
18. hetes terhes vagyok, és a párom nem akar velem lenni, nem értem miért. Hiába próbálkozom, kisebb nagyobb praktikákat vetek be nem sikerül elérni, hogy velem legyen. Azt nem hinném, hogy lenne valakije, mert csak dolgozni jár el és ha más hova megy, oda általában együtt megyünk. Mi lehet a baj velem?

2014. júl. 27. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem akarja a gyereket..
2014. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sok ferfi van akit "megvaltoztat" a parja terhessege!

Lehet "vigyazni" akar rad!

2014. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A nem akar veled lenni mit jelent? Mikor voltatok együtt utoljára, és az előtt? Terhesen a nőkre rájöhet a gyakoribb szexuális inger, de ettől még a férfiakra nem fog. Még jó, hogy nem hiszed az esküvő előtt 4 héttel, hogy van valakije, de lehet a hiba nem veled van, nem vele van, csak más a szexuális étvágya mint neked. De ha egyébként amit tud megtesz érted akkor csak ez a probléma, ne legyen már probléma. Ettől még nem kell rosszra gondolni. A másik, hogy ha egy baba van a pocidban, akkor szintén nem mindegy. Erről már beszéltetek?
2014. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy bármit teszek, még ha konkrétan kimondom, hogy mit szeretnék akkor sem. Semmi mással nincs egész nap elfoglalva csak a kocsijával. ja és honnan tudsz az esküvőmről kedves utolsó?
2014. júl. 27. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
De az, hogy Te azt szeretnéd, és bármit teszel, az nem jelenti azt, hogy Ő is ezt szeretné, nem? Mi van ha Ő jobban félti a babát a hasadban? Ez nem lehetséges? Nyilván senki sem kényszerítheti rá a másikra az akaratát. Szerinted, de most őszintén mikor és mennyit kéne foglalkoznia az autójával? Konkrétan mikor, és mennyit? És Te mit csinálnál szívesen, úgy ahogy Ő az autójával foglalkozik?
2014. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha esetleg féltené a babát, (amit annyira nem hiszek)akkor miért nincs benne annyi,hogy elém álljon és megmondja? mert megkérdezem tőle és nem válaszol. Helyette vissza ül a gép elé. Talán nem kellene hozzá mennem...
2014. júl. 27. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért te elé állsz, vagy inkább itt panaszkodsz? És ez mellé te végtelenül kedves vagy vele, vagy undokoskodsz is, ahogy kell? De nem válaszoltál, tehát te mivel foglalkoznál úgy, mint Ő az autójával? és egyébként foglalkozik veled, lesi a vágyaidat, vagy szarik rád? Mi van, ha neki van valami problémája, amit nem akar elmondani, és semmi köze hozzád, próbáltál már kedvesen kérdezni erre? És miért kellene minden nap szeretkezni? Ismétlen ez a te igényed, de lehet ő inkább sétálni szeretne, vagy másféle szerelmi életet élni...
2014. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle mi a baja, nem válaszolt. Már hozzá szoktam,hogy velem van a gond. És igen lenne amivel én is szívesen foglalkoznék hobbi szinten, csak éppen sosem engedhettem meg magamnak, ez a különbség. Ő hazugságok árán is megszerezte az autót, kicsit durva. De mindegy, nem érdekel. törlöm a kérdést is. köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 27. 21:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy kardinális kérdésekre nem válaszolsz, de vádaskodsz. Szóval ha neked valami kell, akkor szerintem rögtön megteszi, megveszi, elhozza, hogy boldog legyél. lehet hogy többet foglalkozik az autóval mint egy átlag ember de valószínüleg tudna 2x ennyit is. Vagy 3x. És azzal, hogy ilyen esetekben te sértődve kivonulsz, és közlöd vele hogy téged nem érdekel, és húzzon el... hát nem lesz több kedve a dologhoz! Szerintem igyekszik kompenzálni. De ha ennyire rossz neked vele... de tényleg neked ennyire rossz vele? Ha nem szereted, minek vagy vele?
2014. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó kérdésed fordítva is igaz, képzeld most is elhúzott itthonról, nagyon kíváncsi lennék, hogy hova ment...Jajj Isten ments,hogy elvegyem az értékes idejét amit még autókkal tölthet. Rádöbbentettél egy nagyon fontos dologra. Hiszen én veszem el az idejét! Miattam nem tud eleget foglalkozni azzal amivel igazán szeretne. Ezentúl ez másként lesz. Én nem fogok a szórakozása útjába állni, legyen annyit az autóival amennyit akar, én meg a gyereke nyugodtan lehetünk másodlagosak, vagy sokadlogosak.
2014. júl. 27. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!