Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, ferfiak, nalatok mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak, nalatok mikor alakul ki a szerelem? 2 honapja randizok a baratommal, en mar beleszerettem! Nektek altalaban mennyi ido kell? Es ha megtortenik, mibol latom?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 14:28
 1/9 KnightBalazs ***** válasza:
Ez mindenkinél máshogy van. Én példáúl mindig elsö látásra szeretek bele valkibe. Még nem volt olyan hogy ez útközbe megtörténjen.
2014. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 KnightBalazs ***** válasza:
Elsö vagyok. De viszont van olyan hogy egy lányhoz nagyon nagy kötödés alakul ki és nagyon megszeretem.
2014. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én egy gyönyörű őszinte mosolyba tudok igazán beleszeretni amikor csillog a lány szeme...persze csak az után, hogy ismerem a belsejét és nagyon tetszik...de maga a szerelem az agyamban akkor kezd el kibontakozni, akkor indul be a kémia...1. a lelkem szereti meg aztán az elmém, a testem meg csak kívánja meg a szükséges pillanatban azt nem tudom irányítani sajnos...


21F

2014. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán hiszek az ilyesmiben... tuti, hogy nem szeretett még beléd? A párommal, akivel 3 éve vagyunk együtt, rögtön egymásra hangolódtunk, előtte volt egy féléves kapcsolatom, a srác bármennyire is szerette volna, nem szeretett belém, így haverokként folytattuk..
2014. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A barátod már réges-rég beléd szeretett, a nőknek (sokkal) több idő kell általában úgy hallottam.
2014. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszi !

Nem tudim, hogy belem szeretett-e, en ugy erzem, nagyon egy hullamhosszon vagyunk.

Foleg ha egyutt vagyunk.

Nekem ugy tunik talan kisse ovatos. Nem tudom, hogyan is tudhatnam meg.

2014. júl. 17. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:
A ferfiaknak tobb ido kell hozza. Amikrol itt irtatok az sima fellangolas az elejen. Viszont a nokben akar elso latasra is kialakulhat a szerelem. A ferfi agy teljesen maskepp mukodik.
2014. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugy tudhatod meg ha kivarod. De sose kerdezd meg tole . Hagyd hogy o mondja ki magatol.
2014. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszi!

Akkor lehet h a kezdeti fellangolas elmult nala? Mert valahogy mar nem keres annyit!

2014. júl. 17. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!