Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az exem?

Figyelt kérdés

20 hónapig voltunk együtt, kétszer már szakított korábban, mert szeretett, de nincs meg a tűz és csak azért maradt velem, mert sosem volt jó alkalma a szakításra.


Most is ez volt. Már hónapokkal korábban haverokkal lefoglaltunk egy olaszországi nyaralást. Miután hazajöttünk, szakított. Azt mondta, már a nyaralás előtt akart, de egyikünkét se akarta elrontani. Meg megsajnált, mert nélküle senki vagyok, elveszett. PLusz elég kínzás volt neki ez az idő, már az is idegesítette, ha megszólaltam.


2 hét múlva költözik ki Ausztráliába. Minden másnap rámír, hogy h vagyok. Amikor meg kiderült, hogy egy sráccal volt egy egyéjszakásom, kiakadt, és azt mondta, hogy nekem semmit sem jelentett a kapcsolatunk. Meg hiányzok neki és rájött, hogy ha kiköltözik, soha nem fogunk többet találkozni, és emiatt nagyon szomorú.


Miért csinálja ezt?


22L


2014. júl. 28. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de ennél a pasinál nincs minden rendben...
2014. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kell neki valaki dughato, ha hazajön.
2014. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mert hulye.
2014. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudnátok nem egymondatos hozzászólásokat írni, indokolva?

Köszönöm :)

2014. júl. 28. 17:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Kettesnek lesz igaza, tartalékban akar tartani arra az esetre, ha nincs ló.
2014. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Erre nem lehet normális kerek összefüggő analízist írni mi honnan tudjuk hogy ő mit érez? De szerintem azért csinálja ezt mert eddig is hagytad hogy azt tegyen veled amit akar. Egy ilyen szakítás után én nem is olvasnám el az üzeneteit ja arról nem is beszélve hogy nem ez volt az első alkalom...Küld el az anyjába mondj neki minél fájdalmasabb dolgokat most szórakozz te vele tudja csak meg milyen érzés
2014. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj, te 22 éves leányzó, ezen mit kell többet magyarázni?

Nem szeret már, nem akar veled együtt lenni, de a férfiember nem égeti fel maga mögött a hidat, ha visszavonul. Értsd már meg ennyiből ;)

2014. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Oke. Akkor hosszabban:

A kedves exed ugy gondolja, hogy nem akar vegervenyesen megszakitani veled minden kapcsolatot. Hogy miert? mert akkor van valaki, aki ugrik neki, ha barmifele segitseg kell, valamihez, amit kulfoldrol nem lehet elintezni. Ha latogatoba jon haza, nem kell masik not beujitani, megvan a regi, aki mar "jol bejaratott". Nameg nem mellesleg, ha megse jonne ossze a kinti elet, akkor hazajovetel utan siman lehet nalad logni, amig nem lesz jobb.

Eleg reszletes voltam most? 2. voltam

2014. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De hogy tud tükörbe nézni?
2014. júl. 28. 20:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos... Megoldja. Kerdes, hogy te hagyod e magad.
2014. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!